Święto Szkoły w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

Administrator

„Nadzieją żyć pragniemy, w przyjaźni trwać będziemy”

 Święto Szkoły w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

      10.06.2024 roku w naszej szkole obchodziliśmy uroczystości święta szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Gminnego Ośrodka Administracyjnego Szkół w Niemcach pani Anna Studzińska, Radna Gminy Niemce pani Magdalena Urbaś, Radny Gminy Niemce pan Janusz Prokopiuk oraz Dyrektor Mirosław Studniewski.

         Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie odprawioną w intencji uczniów i pracowników szkoły przez księdza kanonika Roberta Brzozowskiego.

W obchodach Święta Szkoły aktywnie uczestniczyły dzieci z zespołów artystycznych naszej szkoły: Koła Żywego Słowa, Grupy RAZ-DWA-TRZY-My! Chóru Madzimuzy- grupa starsza i młodsza oraz Zespołu Artystycznego.  Po części oficjalnej rozpoczęły się przygotowane dla wszystkich uczniów atrakcje Pomimo niesprzyjającej pogody udało się przeprowadzić wszystkie zaplanowane niespodzianki. Zabawa była znakomita i pełna radości, co można zobaczyć na fotorelacji.

    Bardzo dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radzie Rodziców przy Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie za pomoc w organizacji naszego święta.

 

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl