Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie

Administrator

Dnia 28 lutego miał miejsce Dzień Otwarty naszej Szkoły. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji.

 

Rodzice mieli okazję poznać dyrekcję naszej szkoły oraz zapoznać się z krótką prezentacją dotyczącą życia szkolnego. 

Wydarzeń w tym dniu nie brakowało. W harmonogramie znalazły się zajęcia z języka angielskiego, sportowe, przyrodnicze, plastyczne, muzyczne, teatralne oraz dotyczące programowania. Odwiedzające nas dzieci miały okazję malować torby, które później zabrały ze sobą do domu. Każdy z uczniów dostał również mapę szkoły oraz magnes.

 

Do zwiedzania udostępniona została również nasza nowocześnie wyposażona sala integracji sensorycznej. Fani sportu także znaleźli dla siebie atrakcje w postaci toru przeszkód.

Rodzice przez cały czas trwania dnia otwartego mieli możliwość rozwiania swoich wątpliwości i uzyskania odpowiedzi na niepokojące ich pytania u Pań Dyrektor, które chętnie udzielały wszelkich odpowiedzi.

Na końcu zwiedzania naszej szkoły na gości czekał pyszny poczęstunek.

 

 

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl