Dnia 17 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Nasutowie przeprowadzono finał Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną „Wielkanoc 2023”.
Oceny prac dokonała Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora w składzie:
· Agnieszka Filipiak - Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach z siedzibą w Dysie
· Grzegorz Brzozowski - inspektor referatu organizacyjnego Gminy Niemce
· Irena Aftyka - Gminny Ośrodek Kultury w Niemcach
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie. Konkurs trwał od 27 lutego do 17 marca 2023r, skierowany był do uczniów klas 0 - III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Niemce.
Celem konkursu było wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju ich zdolności plastycznych, kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, promowanie twórczości plastycznej dzieci i młodzieży.
Komisja Konkursowa, po obejrzeniu prac dokonała oceny wybierając jedną pracę, jako nagrodę główną, a także przyznając miejsca w poszczególnych kategoriach oraz wyróżnienia.
W kategorii Kat klas 0 - I
I miejsce – otrzymała praca Zosi Bednarczyk, uczennicy klasy kl. I -Szkoła Podstawowa im. bł. bpa Władysława Gorala w Ciecierzynie. Opiekun: Agnieszka Bugała, Rodzic: Beata Bednarczyk.
Gratulujemy!