Komunikat dla Rodziców i Uczniów w związku z zawieszeniem zajęć

Szanowni Państwo

Administrator


Dziękujemy za respektowanie zaleceń Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Wójta Gminy Niemce i nie posyłanie dzieci do przedszkola i szkoły. Jednocześnie apelujemy, aby zgodnie z wytycznymi dzieci pozostawały w domach do dnia 25 marca 2020 , celem ograniczenia kontaktów i zminimalizowania możliwości zakażenia koronawirusem.

W związku z faktem zamknięcia szkół, w celu realizacji podstawy programowej planujemy organizację zdalnego nauczania poprzez kontakt nauczycieli z uczniami przy pomocy komunikatorów internetowych, np. dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej. Szczegóły zostaną opublikowane przez nauczycieli wkrótce w dzienniku elektronicznym.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły powinna zostać wykorzystana do powtórzenia i utrwalenia materiału. Szczególnie uczniowie klasy ósmej, przed którymi egzamin zewnętrzny powinni ten czas wykorzystać szczególnie efektywnie. Prosimy, aby nie traktować czasu zawieszenia zajęć jako dodatkowych dni wolnych. Zapewniamy, że nauczyciele będą wspierać uczniów w nauce.

Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować poprzez Librus lub pocztę elektroniczną szkola@zpociecierzyn.pl.


Z wyrazami szacunku


Dyrekcja ZPO w Ciecierzynie

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl