Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas VII i VIII w Szkole Podstawowej im. bł. bpa Władysława Gorala w Ciecierzynie

Administrator

23 czerwca 2022 r o godzinie 15.30  odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie nauki w roku szkolnym 2021/2022. Klasy VII wraz z wychowawcami przygotowały montaż słowno- muzyczny  na pożegnanie starszych kolegów i koleżanek

z klas VIII.  Występ uczniów uświetnił chór „Madzimuzy”.

Po zakończeniu części artystycznej Pan dyrektor Mirosław Studniewski skierował swoje słowa do uczniów i ich rodziców.

Następnie ks. proboszcz Robert Brzozowski wręczył uczniom klasy VIII indeksy na zakończenie nauki religii w szkole podstawowej oraz skierował słowa podziękowania dla pani Jadwigi Gawrońskiej .

Przedstawiciele uczniów klasy VIII a , VIII b i VII a  także uroczyście podziękowali Pani Jadwidze Gawrońskiej za trud pracy, troskę i pomoc, którą zawsze ofiarowała, za wysiłek jaki włożyła w naukę i wychowanie uczniów. Jest to związane z tym, że Pani Gawrońska przechodzi na emeryturę.

Uczniowie klas VIII złożyli podziękowania dyrekcji i nauczycielom za lata opieki i nauki w naszej szkole.

Kolejnym ważnym punktem zakończenia roku szkolnego było ślubowanie absolwentów, po czym każdy z uczniów klasy VIII złożył swój podpis w kronice szkolnej.

Szkoła zawsze może liczyć na współpracę z Rodzicami. Pan dyrektor Mirosław Studniewski wręczył podziękowania Rodzicom klas VII i VIII za okazaną pomoc, wsparcie i pracę na rzecz społeczności szkolnej.

I nadszedł czas na nagrody. Kolejno według klas VII a, VII b, VIII a i VIII b uczniowie z rąk swoich wychowawców odebrali nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie.

Nasi uczniowie wykazali się również zdolnościami w dziedzinie artystycznej, sportowej, w pracy w samorządzie szkolnym oraz reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym. I tutaj także były nagrody, które wręczała pani Magdalena Stawecka, pani Katarzyna Wieczorek, pani Grażyna Wójtowicz, pani Anna Gromek, pani Magdalena Wójtowicz, pan Jacek Dmowski i pan Arkadiusz Mazurek.

 

 

           Na koniec klasy VIII wykonały pamiątkowe zdjęcia.

Kolejny rok pracy za nami. Sprostaliśmy różnym wyzwaniom i trudnościom. Teraz nastał czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

B.Kądziela


Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl