DZIEŃ DZIECKA I PIKNIK RODZINNY W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE

Administrator

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci. Taki też był dla naszych przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej.

Dzień obfitował w liczne atrakcje. Najpierw uczniowie klas drugich i trzeciej przygotowali część artystyczną dla swoich rodziców. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, grały na różnych instrumentach, po czym złożyły płynące z serca życzenia rodzicom z okazji Dnia Mamy i Taty. Następnie obdarowały swoich rodziców samodzielnie, starannie przygotowanymi pięknymi prezentami.

Po części artystycznej głos zabrał Pan Dyrektor Mirosław Studniewski, który wyraził swój zachwyt występem małych artystów, życząc im z okazji Dnia Dziecka spełnienia dziecięcych marzeń.  Następnie skierował słowa do rodziców, dołączając się do życzeń dzieci, by trwali oni w zdrowiu, radości, szczęściu i dumie ze swoich pociech.

Po przedstawieniu dzieci, rodziców oraz przybyłych gości spotkała ogromna niespodzianka - piknik z okazji Dnia Dziecka oraz Święta Rodziny. Czekała na nich fantastyczna zabawa na dmuchanych zamkach, konkursy na boisku szkolnym, pląsy i zabawy w parku oraz wiele innych atrakcji. Przygotowane zostały grille, na którym smażono smakowite kiełbaski, stoły uginały się od przekąsek, owoców i słodkości. Były również soczki i uwielbiany przez dzieci popcorn. Rodzice mogli porozmawiać i zrelaksować się razem z dziećmi, a pogoda dopisała, słońce przyświecało nam przez cały dzień.

Choć przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły codziennie otrzymują wiele miłości

 i serca od rodzin, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. 

Serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niemcach, Radzie Rodziców, Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku, oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą, wspólną zabawę.


Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl