Ach co to był za bal...

Administrator

"Bo coś w szaleństwach jest z młodości,

Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości

I rozumniejsze od rozumu".

Dnia 4 czerwca 2022 roku wraz z wybiciem godziny 17 piękne panny i przystojni kawalerowie klas ósmych w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości rozpoczęli swój pierwszy w życiu bal. W jego podniosłą atmosferę  wprowadziły ich słowa  Adama Mickiewicza:

"(...)Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi(...)"

           Krokiem poloneza uczniowie rozpoczęli oficjalną część wieczoru. Oryginalna choreografia  i wspaniałe kreacje tancerzy wprawiły wszystkich oglądających w zachwyt. Wspólnie spędzone lata wspominali wychowawcy: Magdalena Wójtowicz i Arkadiusz Mazurek prezentując przygotowaną prezentację, w której w zabawny sposób pokazane zostały wspólnie spędzone chwile. Wspomnienia te dały dużo radości oraz wzruszeń. Po części oficjalnej nadszedł czas na przyjęcie i tańce. Młodzież posilała się pysznościami przygotowanymi przez rodziców, ale większość wieczoru spędzili na tańcach, jakich ta szkoła dawno nie widziała. Zabawa była tak wspaniała, aż żal było ją kończyć... Pozostaną cudowne wspomnienia, których nikt nie odbierze i przyjaciele, na których zawsze można będzie liczyć, bez względu na to, gdzie rzuci ich los.


Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl