Jasełka Bożonarodzeniowe klas 1-3

Dnia 17 grudnia 2021 r. w naszej szkole mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie odbyło się przedstawienie jasełkowe wykonane w tym roku przez uczniów klasy 3 pod opieką P. Agnieszki Bugały.

Administrator

Przedstawiony program artystyczny podkreślał znaczenie Świąt, ich bogatą symbolikę, a także ukazywał historię narodzenia Pana Jezusa w Betlejem. W trakcie inscenizacji można było usłyszeć tradycyjne kolędy oraz utwory o charakterze świątecznym.

Na koniec uczniowie złożyli życzenia: żeby pokój był na Ziemi, i aby rodzący się Pan Jezus przyniósł miłość nam wszystkim.

Nauczycielom spełnienia planów i marzeń. Sukcesów w pracy zawodowej, dużo uśmiechów i miłych wrażeń.

Rodzicom, aby mieli trochę wytchnienia i mniej kłopotów codziennych.  By też spełniły się im marzenia w dzieciach rozsądnych i dzielnych. 

I całemu światu: uśmiechów i radości, słońca i kwiatów, zdrowia i miłości. 

Po życzeniach świątecznych głos zabrał Pan Dyrektor Mirosław Studniewski,  który podziękował występującym uczniom za chwile wzruszenia i świątecznej refleksji, a następnie wraz z Panią Dyrektor Urszulą Zielonką, złożyli   społeczności szkolnej życzenia zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.  Pani Dyrektor nagrodziła dzieci z klasy 3 za występ jasełkowy słodyczami, śląc im przy tym brawa i gratulacje.

Przedstawienie zostało nagrane na żywo.  Rodzice uczniów klasy 3 otrzymali link do nagrania z jasełek, wraz z gratulacjami i życzeniami wspaniałych wrażeń podczas ich oglądania wspólnie z dziećmi i rodzinami.

Jasełka w wykonaniu uczniów sprawiły oglądającym wiele radości i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Wesołych Świąt!

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl