Ogólnopolski Konkurs Świąteczny dla klas 4 - 8

Konkurs jest jednoetapowy i polega na samodzielnym stworzeniu zadania, którego rozwiązaniem będzie liczba 2412, wskazująca na datę 24 grudnia – dzień, w którym obdarowujemy się prezentami. Więcej w treści posta.

Administrator

Polecenie konkursowe brzmi:

„Mikołaj potrzebuje Twojej pomocy!

Święty Mikołaj zapomniał, w jaki dzień ma rozdać prezenty. Aby 24 grudnia brak prezentów pod choinką nie sprawił przykrości milionom dzieci na całym świecie, pomóż Mikołajowi rozruszać umysł i przygotuj dla niego zadanie, którego rozwiązaniem będzie liczba 2412. Zdaj się na swoją kreatywność!”.

Przy ocenie prac pod uwagę brane będą: poprawność merytoryczna i rachunkowa oraz oryginalność rozwiązania. Dodatkowym walorem będzie estetyka nadesłanego zgłoszenia.

Zgłoszenia nadsyłać można do 15 grudnia 2021 roku do godziny 23:59 na adres konkurs.swiateczny.uam@gmail.com.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia 2021 r. Wyłonionych zostanie po dwóch laureatów z klas IV-VI oraz VII-VIII, którzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa. W szczególnych przypadkach komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do wyróżnienia prac oraz uhonorowania ich dyplomem.

W załączniku znajdują się: regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy, zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dostarczenie tych dokumentów wraz z pracą konkursową jest warunkiem niezbędnym uczestnictwa w konkursie.


W przypadku pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu z nauczycielką matematyki: p. Gromek lub p. Gawrońską.

Załączone pliki

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl