Przedstawiamy wyniki XV Powiatowego Festiwalu Piosenki Niezapomniane melodie, który odbył się w naszej szkole dnia 20.II.2020r.
W wyniku konkursu komisja wyłoniła następujących laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Kategoria: Dzieci 6 – letnie i klasy I - III Szkoły Podstawowej
SOLIŚCI
I miejsce – AGATA KOZIEŁ
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Magdalena Stawecka
II miejsce - ZUZANNA PIŁAT
ze Szkoły Podstawowej w Dysie
Opiekun: Karolina Długosz
III miejsce- ZUZANNA JOŃSKA
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekun: Agata Jońska
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego- ADAM BIADUŃ
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekunowie: Renata Jezierska, Magdalena Biaduń
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego- PATRYK BUCZEK
z Przedszkola w Niemcach
Opiekunowie: Agnieszka Stępień, Anna Kopaczewska
Nagroda Specjalna Starosty Lubelskiego – JULIA PASIKOWSKA
ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Opiekun: Monika Prus
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Niemce- HANNA TACZALSKA
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Bożena Malinowska
Wyróżnienie- KLAUDIA DOMOWNIK
ze Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich
Opiekun: Karolina Długosz
Kategoria: Dzieci 6 – letnie i klasy I - III Szkoły Podstawowej
ZESPOŁY
I miejsce dla zespołu wokalnego w składzie:
Gabriela Muzyka
Karol Muzyka
Aleksandra Domonik
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekun: Piotr Preidl
II miejsce dla zespołu: ,,Ahoj Przygodo’’ w składzie
Klaudia Mazurek
Filip Ziemichut
Natalia Hunek
Milena Michalak
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Bożena Malinowska
III miejsce dla zespołu wokalnego w składzie:
Tomasz Drozd
Wojciech Górny
Wojciech Mytyk
Martyna Mosek
z Przedszkola w Niemcach
Opiekunowie: Agnieszka Stępień, Anna Kopaczewska
Wyróżnienie dla zespołu wokalnego ,,Stokrotki’’ w składzie:
Gabriela Stawecka
Barbara Błaszczyk
Julia Szlachetka
Alicja Bujak
Z Przedszkola w Ciecierzynie
Opiekunowie: Magdalena Stawecka, Ewelina Wawro- Gospodarek
Wyróżnienie dla zespołu wokalnego ,,Władcy Mórz’’ w składzie:
Justyna Drozd
Szymon Piondło
Maja Prokop
Amelia Woźniak
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekunowie: Renata Jezierska, Magdalena Biaduń
Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
SOLIŚCI
I miejsce BARTŁOMIEJ GAWROŃSKI
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Opiekun: Magdalena Stawecka
II miejsce KLAUDIA BARCZAK
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekun: Aneta Kotowska
III miejsce KORNELIA DOBOSZ
ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Opiekun: Monika Prus
Wyróżnienie - DOMINIKA FIFOWSKA
ze Szkoły Podstawowej w Dysie
Opiekun: Karolina Długosz
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego - AGATA GRABOWSKA
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Olga Skrzypczak- Kowalczyk
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego - WOJCIECH CZUBACKI
ze Szkoły Podstawowej w Wilczopolu Kolonii
Opiekun: Henryk Skórski
Nagroda Specjalna Starosty Lubelskiego- KORNELIA DOBOSZ
ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Opiekun: Monika Prus
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Niemce- BARTŁOMIEJ GAWROŃSKI
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Opiekun: Magdalena Stawecka
Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
ZESPOŁY
I miejsce- dla ,,Zespołu z Nasutowa’’ w składzie:
Karolina Walczewska
Barbara Biaduń
Oliwia Urban
Łucja Woźniak
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekun: Aneta Kotowska
II miejsce - dla zespołu wokalnego ,, Madzimuzy ’’ w składzie:
Wiktoria Banach
Weronika Hunek
Maja Włodarczyk
Marcelina Bujak
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Opiekun: Magdalena Stawecka
III miejsce - dla zespołu wokalnego ,,Wesoły Kwartet’’ w składzie:
Kinga Rojek
Kamila Rojek
Amelia Kryszczuk
Wiktoria Muzyka
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekun: Piotr Preidl
Wyróżnienie - dla zespołu wokalnego ,,Bemolki’’ w składzie:
Julia Majchrzak
Alicja Kowalik
Izabela Kraszkiewicz
Hanna Białek
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Olga Skrzypczak- Kowalczyk
Kategoria: Klasy VII –VIII Szkoły Podstawowej
SOLIŚCI
I miejsce ANNA PIOTROWSKA
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Opiekun: Magdalena Stawecka
II miejsce - ALEKSANDRA KLIMEK
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekun: Aneta Kotowska
III miejsce – OLIWIER LEŚNIAK
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekunowie: Agata Jońska, Anna Romańczuk
Wyróżnienie - IZABELA PODPORA
ze Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Opiekun: Monika Prus
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego - ANNA PIOTROWSKA
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Opiekun: Magdalena Stawecka
Nagroda Specjalna Marszałka Lubelskiego - ALEKSANDRA KLIMEK
ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie
Opiekun: Aneta Kotowska
Nagroda Specjalna Starosty Lubelskiego - OLIWIER LEŚNIAK
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekunowie: Agata Jońska, Anna Romańczuk
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Niemce- ANGELIKA IGNATIUK
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Olga Skrzypczak - Kowalczyk
Kategoria: Klasy VII VIII Szkoły Podstawowej
ZESPOŁY
I miejsce - dla tercetu wokalnego ,,Wiolinki’’ w składzie:
Daniela Drążkowska
Anna Obara
Zuzanna Wrona
ze Szkoły Podstawowej w Krężnicy Jarej
Opiekun: Urszula Wnuk
II miejsce - dla zespołu wokalnego,, Madzimuzy’’ w składzie:
Aleksandra Włodarczyk
Maja Stawecka
Aleksandra Oblak
Wiktoria Jakubaszek
ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Opiekun: Magdalena Stawecka
III miejsce - dla zespołu wokalnego ,,Cantabile’’ w składzie:
Wiktoria Domin
Natalia Tomczak
Oliwia Kumoś
Ewelina Adamska
ze Szkoły Podstawowej w Niemcach
Opiekun: Olga Skrzypczak - Kowalczyk
Wyróżnienie: dla duetu wokalnego w składzie:
Izabela Cieplak
Wiktoria Jóźwiak
ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie
Opiekun: Piotr Preidl