Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w klasach trzecich

I nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – wakacje! Dnia 25 czerwca 2021 r. o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego klas trzecich w Szkole Podstawowej im. bł. bpa Władysława Gorala w Ciecierzynie. W ten ostatni dzień roku szkolnego uczniowie wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa, nagrody i dyplomy.Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Pani dyrektor Alina Gromaszek oraz, Pan profesor KUL Cezary Taracha.Wszystkich zebranych na uroczystości powitał dyrektor szkoły Pan Mirosław Studniewski. Część artystyczna przygotowana przez uczniów klas trzecich rozpoczęła się od tańca -poloneza, następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Podziękowali za trzy lata pracy rodzicom, dyrekcji szkoły i nauczycielom.

Administrator

Następnie uczniowie z rąk swoich wychowawców Pani M. Siegiedy i K. Gontarczyk   odebrali nagrody książkowe, świadectwa i dyplomy ukończenia pierwszego etapu nauki.

Klasy wykonały pamiątkowe zdjęcia, na których znaleźli się zaproszeni goście, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele uczący w tych klasach.

 Po pamiątkowych zdjęciach przyszedł czas na inne nagrody: za pracę w chórze szkolnym, świetlicy, udział w konkursach organizowanych przez samorząd szkolny i bibliotekę. Tutaj nagrody wspólnie z nauczycielami wręczali pani dyrektor U. Zielonka i pan dyrektor M. Studniewski .

Część oficjalna uroczystości zakończyła się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji, kierowanych od wychowawców do uczniów .

Po zakończonej części artystycznej dzieci udały się na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Otrzymały również prezenty książkowe zakupione przez rodziców.

Cały rok pracy za nami. Sprostaliśmy różnym wyzwaniom i trudnościom. Teraz nastał czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

 

M. Siegieda, K. Gontarczyk


Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl