Nasza szkoła otrzymała prestiżowy tytuł Szkoła w Chmurze Microsoft

Szkoły w Chmurze Microsoft tworzą społeczność szkół, które są zaangażowane w transformację cyfrową edukacji. Te szkoły wyróżniają się wykorzystywaniem usług chmurowych Microsoft.

Administrator

Największy wpływ na rozwój edukacji i uczniów ma nowoczesna szkoła, którą tworzą zaangażowani oraz innowacyjni nauczyciele, pedagodzy i dyrekcja szkoły - to myśl przewodnia towarzysząca uczestnictwie w programie Szkoła w Chmurze Microsoft. Jako szkoła chcemy pracować na wspólny sukces edukacji naszych uczniów i angażujemy się w wykorzystanie nowoczesnych technologii do jak najbardziej efektywnego przekazywania wiedzy.

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl