Sukcesy uczniów naszej szkoły w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. ,,Laurka z okazji Dnia Babci i Dziadka”

Organizatorem Gminnego Konkursu Plastycznego pt. ,,Laurka z okazji Babci i Dziadka ”dla dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych z terenu Gminy była Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach. Celem konkursu było uczczenie Dnia Babci i Dziadka , rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wyobraźni dzieci, kształtowaniu umiejętności i wykorzystania różnych środków wypowiedzi artystycznej. Konkurs adresowany był do dzieci w 4 kategoriach: I kategoria – dzieci przedszkolne, II kategoria – uczniowie klas I- III, III kategoria uczniowie klas IV- VI , IV kategoria uczniowie klas VII – VIII.

Administrator

Oto sukcesy uczniów naszej szkoły:

w kategorii uczniów klas I- III

I miejsce- Zuzanna Budzyńska kl. II

II miejsce- Aleksandra Kuzioła kl. II

                -Natalia Żołnowska kl. II

                -Adam Lubański kl. II

III miejsce-  Blanka Jóźwik kl. II

Wyróżnienie: Uczniowie: Wojciech Ksyt kl. II, Karolina Gnioska kl. II, Maja Łucka kl. II, Hanna Madej kl. II, Nadia Jaworska kl. II, Julia Wysok kl. II, Karolina Chamera kl. II, Jakub Kazubek kl. II, Jakub Pudwal kl. II, Michał Samuś kl. II, Justyna Kłos kl. II, Roxana Kisiel kl. II.

W kategorii uczniów kl. VII- VIII

I miejsce- Julia Kuzioła kl. VII a.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.


Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl