Sukces zespołu Madzimuzy Mini - VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „JEZUSA NARODZONEGO WITAJMY”

W dniu 29 stycznia siedmioro uczniów z chóru Madzimuzy Mini brało udział w Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Jezusa Narodzonego Witajmy" w Bystrzycy. Z przyjemnością informujemy, że dwa zespoły: duet i kwintet otrzymały pierwsze miejsca.

Administrator

29.01.2020 r. o godz. 9.30 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Bystrzycy odbył się VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „JEZUSA NARODZONEGO WITAJMY” - BYSTRZYCA 2020.

Celem konkursu, jak co roku, było upowszechnianie i podtrzymywanie tradycji wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, promowanie młodych talentów poprzez prezentację twórczości artystycznej oraz integracja młodzieży. Wykonawcy występowali w dwóch kategoriach: solista i zespół.

Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas drugich i trzecich. W pierwszej kategorii wystąpił duet: Agata Kozieł z klasy 3a i Szymon Włodarczyk z klasy 3b. Zaśpiewali kolędę pt. „Jezus Malusieńki”. Natomiast w drugiej kategorii wystąpiło 5 uczennic z klas drugich: Daria Chudowolska, Natalia Maziarz, Alicja Łucka, Urszula Wieczorek, Zofia Włodarczyk. Dziewczynki zaprezentowały „Kolędę na dzwonkach”. W obu kategoriach uczniowie zajęli I miejsce. Otrzymali dyplomy, statuetki oraz piękne nagrody.

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl