Propozycje dla przedszkolaków 29.06 - 30.06

Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki! Przesyłamy Wam nasze ostatnie w tym roku szkolnym propozycje aktywności na okres 29-30.06. oraz propozycje taneczne. Mamy nadzieję, że będziecie dzielni do końca i uda Wam się rozwiązać przygotowane przez nas zadania. Przed nami wakacje! Czas na odpoczynek, spędzanie czasu z rodziną i wspólne wyjazdy.

Administrator

W związku z pandemią te wakacje będą nieco inne od poprzednich, ale mamy nadzieję, że mimo przeszkód i ograniczeń, będą one dla Was wyjątkowe.  Od września niektórzy z Was zaczynają naukę w szkole. To kolejny etap, pełen wrażeń, przygód, nowych doświadczeń i ciekawych wyzwań. Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy Wam powodzenia i samych sukcesów. Mamy nadzieję, że będziecie o nas pamiętać i od czasu do czasu odwiedzicie nas w przedszkolnych salach.                                                   

Dziękując za całoroczną współpracę, oraz wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkim okresie jakim jest pandemia, życzymy Dzieciom, Rodzicom zdrowych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód oraz wielu niezapomnianych i ciekawych przeżyć.


Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy Przedszkola w Ciecierzynie


Załączone pliki

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl