Czerwiec to miesiąc poświęcony dzieciom. Tak było również w naszym przedszkolu. 19 czerwca miał miejsce festyn dla dzieci. Przedszkolaki bawiły się na dmuchawcach, jadły lody, popcorn i watę cukrową. Nie obyło się również bez grillowanych kiełbasek. Ogromną radością u dzieci było malowanie twarzy, oraz wplatanie we włosy kolorowych warkoczyków. Wspaniałą atrakcją dla dzieci była zabawa z zespołem YAMAHA. Przedszkolaki otrzymały również upominki. Dzień ten obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń oraz był dla dzieci pełen radości i dobrej zabawy.




















