Dwie grupy ,,Słoneczka” oraz ,,Mądre Sowy” 16 czerwca udały się do Centrum Rozrywki ,,Koziołek” w Lublinie. Dzieci z wielką radością korzystały z różnorakich atrakcji. Przedszkolaki z ogromnym sprytem pokonywały kilkupoziomową konstrukcję zabawową, zjeżdżały do basenów z kuleczkami oraz tworzyły różne budowle z ogromnych klocków i figur geometrycznych. Dzieci korzystały z całej gamy samochodzików, klocków, domków i mnóstwa nadmuchiwanych zwierzaków i piłeczek. Zabawa przemijała w bardzo miłej i radosnej atmosferze.












