Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez większość maluchów dni w roku. Najważniejszą misją tego święta jest zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci, ich prawa i potrzeby. W naszym przedszkolu to ważne dla wszystkich przedszkolaków święto miało miejsce 1 czerwca i było niezwykle bajkowe. Pierwszą niespodzianką było spektakl pt. ,,Królewna Śnieżka”. W role Śnieżki, macochy, krasnoludków i księcia wcielili się rodzice dzieci z grupy Mądre Sowy. Następnie mali aktorzy z najstarszej grupy Smerfy zaprezentowali w sposób niezwykle humorystyczny wiersz J. Brzechwy pt. ,,Leń”. Zabawne sceny obu przedstawień, kostiumy, muzyka oraz wiele radosnych piosenek, sprawiły, że na twarzach wszystkich przedszkolaków zagościł uśmiech. Dzieci zostały poczęstowane przez aktorów cukierkami oraz zajadały się pysznymi lodami zakupionymi przez Radę Rodziców. Ten Dzień dziecka zostanie na długo w pamięci najmłodszych i tych trochę starszych uczestników uroczystości.


















