Nauczyciele – pasjonaci on-line

Niektórzy uczyli zdalnie na długo przed tym, nim stało się to koniecznością. Zobaczcie kilku nieszablonowych nauczycieli, dla których nauczanie jest pasją.

Jeśli jest wśród nas ktoś, kto ucząc się angielskich czasów nie miał poczucia, że Anglicy nieco przesadzili z ich ilością – składam mu pokłon. Jeśli chcielibyście poznać nieco lepiej meandry angielskiej gramatyki koniecznie zerknijcie na https://edunotatki.pl/. Agnieszka Jachymek umie w angielski i rysowanie!


Z kolei https://panbelfer.pl/ , czyli Dawid Łasiński potrafi nawet mnie skłonić do oglądania filmików na temat chemii – a chemia to był ostatni przedmiot w szkole, na którym miałam ochotę być (no, może równie niskie notowania miała fizyka).


Z kolei Małgorzata Brodecka jest nauczycielem biologii, i to takim, który o tej biologii nagrywa piosenki. A potem wrzuca je na youtube`a. Czy może być lepiej? Sami zobaczcie tu: https://www.youtube.com/channel/UCmiitM3wuByXXqPeP779GLQ

Jeśli i wam udało się gdzieś w czeluściach internetu natrafić na ciekawego i wartościowego nauczyciela – dajcie znać przez librus. Miłej nauki!

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl