-Karnawałowe maski i kotyliony, które dzieci wykorzystały podczas szkolnej zabawy , m.in. w konkursie na taniec kotylionowy.

- Walentynkowe serduszka.

- Pejzaż zimowy.

- Nowe gry i nagrody za udział w konkursach , zakupione z funduszy pozyskanych podczas kiermaszu bożonarodzeniowego.

Zakończone dwa poważne turnieje : warcabowy i szachowy. Przyznane zostały miejsca, nagrody i dyplomy dla zwycięców oraz drobne upominki za udział. Etapowe rozgrywki trwały prawie dwa tygodnie, bo też i uczestników było niemało. Do turnieju warcabowego dla uczniów z klas 1-3 zgłosiło się 46 zawodników. Finalistami zostali: I miejsce- Ernest Chudowolski z klasy 2b, II miejsce zajęli : Dawid Dąbrowski z klasy 3a i Maja Oleszczuk z klsy 2b, III miejsce- Kacper Prokop z klasy 3a i Marie Bułas z klasy 3b. W finale na miejscu IV znalazł się Kacper Pieczywek z klasy 1.

Do udziału w turnieju szachowym przeznaczonym dla wszystkich chętnych ,, Świetliczaków" zgłosiło się 20 uczestników. W ostatecznych starciach zwycięzcami zostali: Gabryś Żuk z klasy 3a i Oliwier Tkaczyk z klasy 5a. II miejsce zajął Tymon Stasiuk z klasy 3a, III miejsce przypadło Gabrysiowi Nieradko z klasy 2a i Halince Puła z klasy 2b. IV miejsce zajął Ernest Chudowolski z klasy 2b.

Sędziami w turnieju szachowym byli starsi uczniowie, dla których ta gra ,, nie stanowi większych tajemnic": Bartek Węgrzyn i Bartek Pietras z klasy VI. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział, ale przede wszystkim za odwagę i chęci.

Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Kota " pod tytułem:   ,, Portret kota". W konkursie wzięło udział 44 uczniów z klas 1-4. Miejsca przyznano w trzech kategoriach wiekowych.

I miejsce przypadło: Kornelii Opozda z kl. I, Kamili Pieczywek z klasy 2a, Julii Jabłoniec z klasy 3a. II miejsca zajęły: Martyna Stanisławek z klasy 1, Ola Grzeszczak z kl. 2a, Marie Bułas z kl. 3b. III miejsce zajęły: Zosia Bednarczyk z kl. 1, Jadzia Szymanek z kl. 2a, Kasia Włodarczyk z klasy 3b. Przyznane wyróżnienia: W klasie I: Rafał Adamek, Hania Budzyńska, Robert Stefaniak. W klasach II: Maja Oleszczuk, Andzia Snuzik, Hubert Dekiel. W klasach III: Marcel Dąbrowski, Wiktoria Jakubas, Basia Błaszczyk. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac i talentów plastycznych.