Podziękowanie

Kochane Świetliczaki, Drodzy Rodzice!

W dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pragnę z całego serca podziękować Wam za waszą zdalną, ale dla mnie bardzo bliską i ważną pracę. Za wasz udział w konkursie plastycznym, za wykonywane prace plastyczne, za „pogaduchy”, za aktywność i zaangażowanie, za wszystkie wysłane zdjęcia. Moje myśli i słowa podziękowania kieruję teraz szczególnie do takich dzieci, jak:

Marysia Ilczuk,

Oskar Pawłowski,

Daria Chudowolska,

Laura Chudowolska

  to Wy i wasi rodzice byliście moimi wiernymi asystentami w pracy i dzięki wam czułam, że to co robię ma sens. Dziękuję.

  Pragnę Was zapewnić, że nagrody za waszą aktywność czekają.

  Nagrody też czekają na te dzieci, które przez cały rok były bardzo aktywne podczas zajęć świetlicowych. Nie zapomniałam też o turnieju sportowym, którego wyniki znacie, ale nie zostaliście nagrodzeni za swoje osiągnięcia. Za to też nagrody czekają już od kilku miesięcy.

 Szczególnie serdecznie dziękuję rodzicom, którzy bardzo wspierali mnie dobrym słowem w mojej pracy oraz świetlicę , „podrzucając” bez proszenia, z dobrego serca tak zwane „przydasie”, czyli papier, kleje, tektury, flamastry, szyszki, muszelki , czy inne drobiazgi. Są one bardzo przydatne w codziennej pracy i nigdy ich nie za wiele. Chylę więc czoło szczególnie nisko przed: Panią Elżbietą Sionek, Panią Olą Ilczuk, Panią Martą Nowak, Panią Agatą Wysok, Panią Magdaleną Hunek, Panią Małgorzatą Maziarz. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

  Kończąc ten rok pracy w świetlicy, życzę wszystkim dużo słońca, dobrego odpoczynku i miłych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.

Małgorzata Bogucińska

Załączone zdjęcia

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIECIERZYNIE
Ciecierzyn 121
21-003 Ciecierzyn
tel. 81 756-13-10
fax. 81 756-37-65
szkola@zpociecierzyn.pl