Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Dmowski Jacek

piątek, 02 lutego 2018 13:58

Tenis stołowy

Dobre wyniki w zawodach tenisa stołowego uzyskali uczniowie szkoły podstawowej- kl4 i kl5. W eliminacjach powiatowych w zawodach indywidualnych  w Ciecierzynie 1 miejsce uzyskał Radosław Kopertowski a 3 miejsce Adam Rudzki. W kategorii dziewcząt pewny awans na zawody powiatowe wywalczyły Oliwia Stanisławek- 2 miejsce i Wiktoria Kopertowska -3 miejsce.

Na zawodach powiatowych w Krzczonowie Radosław Kopertowski zajął 5 miejsce, Adam Rudzki -7 miejsce, Oliwia Stanisławek -6 miejsce, Wiktoria Kopertowska- 9 miejsce.

Na zawodach drużynowych - nasze zespoły dwuosobowe w sładach jak wyżej zajęły 1 miejsca w eliminacjach powiatowych w Ciecierzynie i 4 miejsce chłopcy oraz 5 miejsce dziwczęta na zawodach powiatowych w Zakrzewiu.

W dniu 09.01.2018r. byliśmy gospodarzami Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

W Turnieju wzięły udział 4 zespoły: Krasienin 1, Krasienin 2, Ciecierzyn 1 i Ciecierzyn 2.

Zawody obfitowały w niespodziewane wyniku. W finale zagrały drugie zespoły z Krasienina i Ciecierzyna. Po wyrównanej walce zakończonej tiebreakiem puchar przeszedł w ręce drugiej drużyny z Krasienina. W meczu o 3 miejsce Ciecierzyn 1 wygrał z Krasieninem 1.  Turniej był wielkim świętem siatkówki i potwierdził jak dużym zainteresowaniem ta dyscyplina cieszy się w obu zaprzyjaźnionych szkołach.

Dziewczęta w składzie: Paulina Capała, Marta Pakaluk, Julia Gawrońska, Natalia Pocek, Klaudia Witkowska, Bożena Kłos, Magda Kozieł zajęły 1 miejsce w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych w Bychawie   (03.10.17)awansując na zawody rejonowe.

Na zawodach rejonowych  nasz zespół w trochę osłabionym składzie zajął 8 miejsce.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Biegach Ulicznych "Biegaj z nami", które miały miejsce tym razem w Bełżycach (08.10.17). Zespół w składzie Julia Gawrońska, Klaudia Witkowska, Bożena Kłos, Magda Kozieł, Natalia Pocek zajął dobre 5 miejsce.

niedziela, 25 czerwca 2017 21:59

Święto Szkoły- dzień sportu

09 czerwca w  Święto Szkoły uczciliśmy na sportowo, były gry i zabawy, konkurs układania Kostki  Rubika, pokazy tańca i karate. Finałem dnia były zmagania gimnazjalistów i gimnazjalistek o Puchar Radnego miejscowości Ciecierzyn Pana Janusza Prokopiuka. Chłopcy wystąpili w finale piłki nożnej, w którym klasa 1 niespodziewanie pokonała kolegów z klasy 3. a dziewczęta w finale turnieju piłki siatkowej- tu również wygrali młodsi- 2 klasa pokonała 3. Wszyscy uczestnicy mogli się cieszyć z pięknych medali ufundowanych przez Pana Janusza Prokopiuka.

11.06.2017r w Pszczelej Woli odbyły się II Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne

Osiągnęliśmy tutaj nasze cele w 100 procentach. W konkurencji skok w dal dziewcząt – I miejsce pewnie zajęła Aleksandra Studzińska

Nasza sztafeta szwedzka również wypadła świetnie zajmując I miejsce, w składzie  Paulina Capała, Aleksandra Studzińska, Bożena Kłos, Marta Pakaluk .

Ku naszej radości Gmina Niemce obroniła tytuł z poprzedniego roku- najbardziej usportowionej gminy powiatu lubelskiego.

niedziela, 25 czerwca 2017 21:32

Turniej Piłki Siatkowej w Krasieninie

W dniu 03.06.2017r. nasza drużyna siatkarska wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju siatkówki dziewcząt w Krasieninie. Regulamin turnieju dopuszczał wystawienie dwóch absolwentek. Dzięki temu w nasz skład dziewcząt z klasy 2-  Daria Wójtowicz, Martyna Klimek, Paulina Capała, Oliwia Widyńska mogły uzupełnić nasze liderki z przed 3 lat- Angelika Małyska i Klaudia Capała. Ten eksperymentalny skład zagrał bardzo dobrze wygrywając 2-0 z Pliszczynem, 2-0 z Wilkołazem i ulegając  po wyrównanych setach mistrzyniom powiatu z Krasienina 0-2.

W dniu 02.06.2017r. na boisku KS. Ciecierzyn odbyła się 24 Edycja Pucharu Wójta Gminy Niemce. Do sportowej rywalizacji w czwórboju lekkoatletycznym stanęły zespoły dziewcząt i chłopców z Krasienina, Niemiec i Ciecierzyna. Rywalizacja była zacięta a szczególnie cieszą dobre rezultaty najlepszych szkolnych lekkoatletów.

1. Gimnazjum w Niemcach – 1270 pkt

2. . Gimnazjum w Ciecierzynie – 977 pkt.

3. Gimnazjum w Krasieninie- 793 pkt.

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

1. Aleksandra Studzińska- 390 pkt. (Ciecierzyn)

2. Klaudia Prill- 355 pkt. (Ciecierzyn)

3. Aleksandra Kochanowska- 342 pkt. (Niemce)

4. Natalia Wypart 299 pkt. (Niemce)

5. Magdalena Gawrońska – 278 pkt.(Niemce)

6. Bożena Kłos – 274 pkt. (Ciecierzyn)

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

1. Piotr Adamczyk - 351 pkt. (Niemce)

2. Damian Woźniak - 341 pkt. (Ciecierzyn)

3. Piotr Berej – 339 pkt. (Niemce)

4. Karol Kasperek – 313 pkt. (Niemce)

5. Kamil Rodak- 272 pkt. (Krasienin)

6. Kaczmarek Adam – 267 pkt. (Niemce)

Wyżej wymienieni uczestnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki otrzymali atrakcyjne nagrody ( sprzęt sportowo-turystyczny) zakupione ze środków Gminy Niemce – podpisana lista nagród została dołączona do sprawozdania.

Uważamy, że 24 Edycja Pucharu Wójta Gminy Niemce osiągnęła stawiane przed nią cele oparte na kształtowaniu postaw prozdrowotnych, integrowaniu środowiska związane ze szkołami, promowaniu zasad czystej rywalizacji- „fair play”.

piątek, 23 czerwca 2017 17:07

1 Miejsce w Powiecie dla naszych dziewcząt

Drużyna dziewcząt zdobyła 1 miejsce w Powiecie w Lidze lekkoatletycznej 18.05.2017r. w Pszczelej Woli.

występując w następujących konkurencjach: skok w dal, bieg na dystansie 100m, 300m., 600m., pchnięciu kulą i biegu sztafetowym 4x100m. Najwięcej punktów dla naszej drużyny uzyskały : Aleksandra Studzińska w skoku w dal (1miejsce), Klaudia Prill w biegu na 600m ( 1 miejsce), sztafeta 4x100m w składze Aleksandra Studzińska, Paulina Capała, Klaudia Prill, Marta Pakaluk ( 1 miejsce- rekord szkoły- 56,98 s.!). Pozostałe dziewczęta również wystąpiły bardzo dobrze przyczyniając się do tego sukcesu.

Skład dziewcząt: Aleksandra Studzińska, Klaudia Prill, Agata Pszczoła, Natalia Szkodziak, Paulina Capała, Marta Pakaluk, Klaudia Witkowska, Daria Wójtowicz, Laura Poniatowska, Barbara Gawrońska, Julia Gawrońska, Natalia Pocek, Natalia Gajos, Magda Kozieł, Ewelina Kusy.

Na zawodach rejonowych w Biłgoraju 23.05.2017r. nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze zajmując 5 miejsce. Aleksandra Studzińska ponownie uzyskała najlepszy wynik w skoku w dal a Klaudia Prill nie miała sobie równych w biegu 600m. uzyskując rezultat 1,52.24 (rekord szkoły!)

wtorek, 28 marca 2017 15:09

Program sks

Od drugiego semestru bieżącego roku szkolnego bierzemy udział w programie  SKS realizowanym we współpracy z lubelskim oddziałem LZS. W zajęciach realizowanych 2 godziny tygodniowo  biorą udział uczniowie klas 4 i 5 oraz uczniowie klasy 2 gimnazjum. Zajęcia mają za zadanie doskonalić technikę gry w piłkę siatkową, piłkę koszykową oraz rozwijać umiejętności lekkoatletyczne.

16.12.216r. zorganizowaliśmy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w którym wzięły udział reprezentacje czterech gimnazjów: z Niemiec, Krasienina, Pliszczyna i Ciecierzyna.

W pierwszym meczu nasz zespół po bardzo zaciętej walce pokonał drużynę z Pliszczyna 2-1 w setach, w kolejnym meczu zmierzyły się zespoły Niemiec i Krasienina- pewnie 2-0 wygrał Krasienin.

W pojedynku o 3 miejsce zespół Pliszczyna wygrał 2-0 w setach z zespołem z Niemiec natomiast w finale zasłużenie Krasienin pokonał Ciecierzyn 2-0 w setach ( 25-20, 25-21)

Zawody odbyły się w miłej przedświątecznej atmosferze.

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»