Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Gormaszek Alina

Gormaszek Alina

wtorek, 16 lutego 2016 21:25

PROJEKT - NA WŁASNE KONTO

W dniu 15 lutego 2016 roku grupa młodych przedsiębiorczych, w składzie 21 gimnazjalistów naszej Gminy – uczniów z Ciecierzyna, Krasienina i Niemiec wraz z opiekunami Panią Aliną Gromaszek i Panem Michałem Kanią rozpoczęli realizację projektu „Na własne konto” we współpracy z Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Podczas ferii zimowych gimnazjaliści biorą udział w cyklu zajęć o tematyce ekonomicznej. Jest to unikatowa oferta edukacyjna skierowana do młodzieży i nauczycieli z terenów wiejskich.

wtorek, 16 lutego 2016 21:08

WSPANIAŁA PRZYGODA - WARTO BYŁO...

W dniu 16 lutego 2016 roku grupa młodych przedsiębiorczych,  w składzie 21 gimnazjalistów naszej Gminy – uczniów z Ciecierzyna, Krasienina i Niemiec wraz z opiekunami Panią  Aliną Gromaszek i Panem Maciejem Kanią uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Bank Pekao  SA. I Oddział w Lublinie, ul. Nowowiejska 2, i w Filii nr 1 w  Elizówce.  Młodzi ludzie dowiedzieli się, że „Bank”  jest instytucją pośredniczącą, umożliwiającą wykorzystanie środków pieniężnych tych klientów, którzy mają nadwyżki kapitałowe przez tych klientów, którzy mają niedostatek środków kapitałowych.

poniedziałek, 11 czerwca 2012 10:54

Kwiaty polskie

Dnia 30 maja swoje święto obchodził Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa

i Gimnazjum nr 2 im Bł. Władysława Gorala w Ciecierzynie. Odbyło się uroczyste nadanie sztandaru szkole. W parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela została odprawiona Msza Św. pod przewodnictwem jego Ekscelencji Arcybiskupa Stanisława Budzika, w czasie której został poświęcony sztandar szkoły i obraz przedstawiający bł. Wł. Gorala.