Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Jolanta Zabielska

Jolanta Zabielska

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie

(filologia polska)

oraz Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza

w Warszawie (informatyka w szkole)


Specjalista Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

w Lublinie


Autorka trzech książek:

"EPIKA NA SZKOLNEJ SCENIE" Gdańsk 2003

"POMYSŁ NA NIEBANALNĄ UROCZYSTOŚĆ SZKOLNĄ" Kraków 2010

"SZKOŁA Z PASJĄ... TEATRALNĄ!" Rzeszów 2014

10 marca odbył się III etap MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH O TYTUŁ MOLA KSIĄŻKOWEGO.

Podobnie jak w poprzednich etapach w konkursie wzięło udział 44 uczniów z trzech klas IV z dwóch szkół.

W III etapie najwyższe wyniki osiągnęli:

I miejsce

Szymon PORZAK           32 punkty (z 33)   kl. IV SP Ciecierzyn

II miejsce

Małgorzata KUŹMA        31 punktów kl. IV b SP Jakubowice Konińskie

Wiktoria ŻOŁNOWSKA   31 kl. IV SP Ciecierzyn

III miejsce

Weronika JASIŃSKA      30 kl. IV b SP Jakubowice Konińskie

Anita SZCZYGIEŁ          30 kl. IV a SP Jakubowice Konińskie

Michelle WIECZOREK    30 kl. IV b SP Jakubowice Konińskie

 

Gratulujemy wszystkim LAUREATOM, którzy z ogromną determinacją walczą o każdy punkt!

11 stycznia odbył się II etap MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH O TYTUŁ MOLA KSIĄŻKOWEGO. Podobnie jak w I etapie w konkursie udział 44 uczniów z trzech klas IV z dwóch szkół.

W II etapie bezkonkurencyjny okazali się:

I miejsce

Adrian JAWIARCZYK kl. IV b SP Jakubowice Konińskie

Dominik NASTAJ kl. IV a SP Jakubowice Konińskie

(obydwaj komplet punktów)

II miejsce

Małgorzata KUŹMA IV b SP Jakubowice Konińskie

Joanna MUCIEK IV a SP Jakubowice Konińskie

Wiktoria PŁOŃSKA IV a SP Jakubowice Konińskie

Szymon PORZAK IV SP Ciecierzyn

Michelle WIECZOREK IV b SP Jakubowice Konińskie

Gratulujemy wszystkim LAUREATOM!

środa, 28 października 2015 19:47

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

Ruszył właśnie MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH O TYTUŁ MOLA KSIĄŻKOWEGO.

20 października 2015 r. odbyła się I edycja, w której wzięło udział 44 uczniów z trzech klas IV.

Oto zwycięzcy I edycji:

I miejsce

Anita SZCZYGIEŁ kl. IV a SP Jakubowice Konińskie 21 p.

(maksymalna ilość)

II miejsce

Dawid ADAMCZYK – GOLEŃ kl. IV a SP Jakubowice Konińskie

Kacper BRZOZOWKSI kl. IV               SP Ciecierzyn

Maja KROKOWSKA kl. IV a                SP Jakubowice Konińskie

Patrycja ŚMIEGIELSKA kl. IV            SP Ciecierzyn

(wszyscy po 20 p.)

III miejsce

Alicja GROMEK kl. IV b                     SP Jakubowice Konińskie

Adrian JAWIARCZYK kl. IV b             SP Jakubowice Konińskie

Małgorzata KUŹMA kl. IV b                SP Jakubowice Konińskie

Joanna MUCIEK kl. IV a                    SP Jakubowice Konińskie

Dominik NASTAJ kl. IV a                    SP Jakubowice Konińskie

Alicja NOWAKOWSKA kl. IV a            SP Jakubowice Konińskie

Martyna NOWAKOWSKA kl. IV a        SP Jakubowice Konińskie

Michał PANEK kl. IV b                       SP Jakubowice Konińskie

Szymon PORZAK kl. IV                      SP Ciecierzyn

Wiktoria ŻOŁNOWSKA kl. IV              SP Ciecierzyn

(wszyscy po 19 p.)

Gratulujemy Zwycięzcom!

środa, 28 października 2015 19:45

GMINNE ŚWIĘTO EDUKACJI W KRASIENINIE

Ze strony www.zskrasienin.pl

"Tegoroczne uroczystości gminne z okazji obchodów Święta Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole w dniu 15 października 2015 roku. Mieliśmy zaszczyt gościć u siebie pana Henryka Smolarza – Posła na Sejm RP, władze samorządowe gminy reprezentowane przez Wójta Gminy Niemce pana Krzysztofa Urbasia oraz Radnych Gminy. Swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektorzy i Wicedyrektorzy szkół i przedszkoli naszej gminy. Nad całością przedsięwzięcia czuwała pani Anna Studzińska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Administracyjnego Szkół.
Z okazji Święta Edukacji Narodowej w tym roku dwoje nauczycieli naszej gminy - pani Urszula Zielonka – nauczyciel Zespołu Placówek Oświatowych w Ciecierzynie oraz pani Jolanta Zabielska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich zostało odznaczonych przez Ministra Edukacji Medalami Komisji Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia, wręczonymi podczas uroczystości przez pana Henryka Smolarza Posła na Sejm RP oraz Wójta Gminy Pana Krzysztofa Urbasia.
Doceniając wysiłek oraz codzienną pracę pedagogów Krzysztof Urbaś – Wójt Gminy Niemce oraz Anna Studzińska – dyrektor GOASz wręczyli 14 nauczycielom i dyrektorom szkół Nagrody Wójta Gminy Niemce. Wszyscy nagrodzeni nauczyciele otrzymali również listy gratulacyjne od Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Henryka Smolarza. W imieniu wszystkich nagrodzonych pedagogów podziękowania władzom samorządowym oraz dyrektorom szkół złożyła pani Grażyna Gliwka, podkreślając jak ważne w pracy nauczyciela jest zauważenie i docenienie zaangażowania i jak motywującą rolę odgrywa w codziennej pracy – pełnieniu misji i służby na rzecz oświaty."

środa, 28 października 2015 18:22

TERMINARZ LEKTUR W KLASIE IV

 

1.  Carlo COLLODI: PINOKIO – po 20 października 2015


2.  Jan BRZECHWA: AKADEMIA PANA KLEKSA – początek stycznia 2016 r.


3.  Ewa CHOTOMSKA: PAMIĘTNIK FELKA PARERASA – początek marca 2016


4.  Dorota TERAKOWSKA: DZIEŃ I NOC CZAROWNICY – połowa kwietnia 2016 r.


5.  Jadwiga KORCZAKOWSKA: SPOTKANIE NAD MORZEM – po 20 maja 2016

środa, 28 października 2015 17:35

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

ROK 2015/2016


ROKIEM


OTWARTEJ SZKOŁY

środa, 28 października 2015 17:27

ZDOBYWCA PUCHARU DYREKTORA SZKOŁY

GimLiCz

Gimnazjalna Liga Czytelnicza,

KONKURS O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

ZESTAWIENIE WYNIKÓW KLASY III A i III B GIM

w roku szkolnym 2014/2015

 

I miejsce               Łukasz BARTNIK – zdobywca

Pucharu Dyrektora Szkoły


II miejsce             Agnieszka GAWROŃSKA

III miejsce            Klaudia RABOSZUK

IV miejsce            Karolina MOŃ

V miejsce             Karol CAŁUJ

VI miejsce            Weronika RARAK

VII miejsce           Magdalena STASZEWSKA

VIII miejsce           Patrycja MAŁYSKA

Trwają poszukiwania

GIMNAZJALNEGO MISTRZA ORTOGRAFII.

W trzecich klasach gimnazjum konkurs przebiegał

pod hasłem:

"JESTEM BOND... ZNAJDĘ BŁĄD!"

Najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

 

I miejsce  KLAUDIA RABOSZUK klasa III a

II miejsce WERONIKA RARAK klasa III a

III miejsce ALEKSANDRA SKIRZYŃSKA klasa III a

IV miejsce ŁUKASZ BARTNIK klasa III b

 

SERDECZNE GRATULACJE!

9 marca 2015 roku

poniedziałek, 09 marca 2015 18:12

GimLiCz w klasie III a i III b gim - część VII

BAŚNIE SĄ BARDZIEJ NIŻ PRAWDZIWE,

BO UŚWIADAMIAJĄ, IŻ SMOKI MOŻNA POKONAĆ

KONKURS POLONISTYCZNY NA PODSTAWIE OPOWIADANIA

ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO "GRANICA MOŻLIWOŚCI"

I miejsce    Karol CAŁUJ                    31 p. (maks. ilość)

II miejsce   Agnieszka GAWROŃSKA  

oraz ax aequo Karolina MOŃ  (30 p.)


WYOBRAŹNIA JEST WAŻNIEJSZA OD WIEDZY,

PONIEWAŻ WIEDZA JEST OGRANICZONA

KONKURS POLONISTYCZNY NA PODSTAWIE

OPOWIADANIA ST. LEMA"PODRÓŻ SIÓDMA"

I miejsce    ----------------------

II miejsce   Weronika GAŁACH   18 punktów (maks. 21)

III miejsce  Łukasz BARTNIK

oraz ax aequo Justyna ZIEMICHÓD (17 p.)

Gratulacje dla zwycięzców!

6 marca 2015 r.

GRUPA 1

ZAJĘCIA: 18 II

4 III                  18 III

1 IV                  15 IV

GRUPA 2

ZAJĘCIA:  25 II

11 III                25 III

8 IV

UWAGA!

Od 30 kwietnia na zajęcia będą uczęszczać uczniowie z problemami w nauce języka polskiego, zagrożeni ocenami niedostatecznymi, ze stwierdzonymi dysfunkcjami (jedna grupa z obydwu klas).


PATRYCJA BARWIŃSKA

DAWID BIAŁEK

MICHAŁ CHMURZYŃSKI

MICHAŁ DĄBROWSKI

ARTUR DOMOWNIK

MONIKA DZIAK

DOROTA FUS

MIKOŁAJ GAWROŃSKI

DAMIAN HUNEK

PIOTR JAWORSKI

ARAM KARAPETYAN

WIOLETA KOSIOR

MATEUSZ KUŚPIT

STANISŁAW MITRUT

JAKUB NIECHAJ

MAGDALENA PRAŻMO

DOROTA SABA

KRYSTIAN WIĄCEK

ŁUKASZ BARTNIK

KAROL CAŁUJ

KATARZYNA DROZD

PATRYK FUS

WERONIKA GAŁACH

AGNIESZKA GAWROŃSKA

BARTŁOMIEJ GÓŹDŹ

MONIKA KRASOŃ

KAMIL LIS

PATRYCJA MAŁYSKA

KAROLINA MOŃ

KLAUDIA RABOSZUK

WERONIKA RARAK

ALEKSANDRA SKIRZYŃSKA

NATALIA SKRZYPEK

MAGDALENA STASZEWSKA

RADOSŁAW URBAN

JUSTYNA ZIEMICHÓD

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
Strona 1 z 3