Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
czwartek, 10 listopada 2016 07:50

IGRZYSKA MŁODZIERZY SZKOLNEJ FINAŁ POWIATU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komunikat z Finałów Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym rozegranych w dniach 07-08.11.2016 r. w Krzczonowie.

Kategoria wiekowa do 10 lat ( kl. IV i młodsi ).

 

 

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Bicka Natalia SP Bogucin 1. Goszczyński Piotr SP Tuszów

2. Dobrowolska Amelia SP Niedrzwica D. 2. Maj Bartosz SP Bełżyce nr 1

3. Wiśniowska Ada SP Prawiedniki 3. Chrześcian Karol SP Mętów

4. Zielińska Oliwia SP Sobieszczany 4. Kowalik Bartłomiej SP Prawiedniki

5-6. Poleszak Klaudia SP Niedrzwica D. 5-6. Nowakowski Maciej SP Wola Gałęzowsk

Stanisławek Oliwia SP Ciecierzy Bielecki Maciej SP Niedrzwica D.

7-8. Ziętek Katarzyna SP Krzczonów 7-8. Zaleszczyński Jonasz SP Dębina

Stępień Weronika SP Palikije Kopertowski Radosław SP Ciecierzyn

9-10. Kwiatkowska Nina SP Palikije 9-12. Chrzanowski Daniel SP Babin

Skoczylas Aleksandra SP Bogucin Duda Paweł SP Palikije

Piskorski Kacper SPCiecierzyn

Hunek Mikołaj SP Ciecierzyn

13. Kura Paweł SP Palikije

Kategoria wiekowa 11-12 lat ( kl. V-VI)

 

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Bieniek Julia SP Palikije 1. Plewik Miłosz SP Bełżyce

2. Zdybel Agnieszka SP Bychawa 2. Bielecki Patryk SP Niedrzwica D.

3. Kusy Wiktoria SP Krzczonów 3. Nowak Kamil SP Ciecierzyn

4. Pluta Patrycja SP Palikije 4. Słomka Artur SP Niedrzwica D.

5-6. Skwarek Klaudia SP Bogucin 5-6. Żyłka Mateusz SP Dębina

Czubak Jagoda SP Bełżyce nr . 1 Adamiak Dawid SP Giełczew

7-8. Rybkowska Martyna SP Bogucin 7-8. Poleszak Kacper SP Niedrzwica D.

Wójcik Adrianna SP Jabłonna Dudziński Dominik SP Dębina

9-12. Choińska Julia SP Bychawa 9-12. Zając Antoni SP Babin

Ziętek Kamila SP Bychawa Poniatowski Krzysztof SP Palikije

Szyszka Wiktoria SP Jabłonna Głąb Michał SP Bychawa

Salamandra Julia SP Bogucin Gęca Szymon SP Nierzwica D.

13-15. Bednarczyk Maja SP Strzeszkowice 13. Bednarczyk Piotr SP Palikije

Krawczyńska Weronika SP Palikije

Kijek Magdalena SP Żabia Wola

Czytany 541 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 stycznia 2017 18:11