Dzisiaj jest Czwartek. 22 lutego 2018. Imieniny obchodzą Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor, Wiktoriusz, Wrócisław.
poniedziałek, 03 października 2016 17:03

Trzeci raz z rzędu na podium

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po raz 3 z rzędu gimnazjalna sztafeta dziewcząt stanęła na podium w Powiatowych Biegach ulicznych "Biegaj z nami", które tym razem odbyły się w Chmielu- gmina Jabłonna. Na 11 drużyn zespół dziewcząt zajął świetne 2 miejsce w składzie: Adrianna Dzięsław, Agata Pszczoła, Julia Gawrońska, Bożena Kłos, Paulina Capała, Klaudia Prill. Pierwsze miejsce zajęły nasze sąsiadki z gimnazjum w Niemcach a 3 były zawodniczki z Gimnazjum w Bełżycach. Wynik cieszy tym bardziej, że byliśmy najmłodszą ekipą- 4 z 6 naszych zawodniczek to dziewczęta z roczników 2004/2003

Na zdjęciu nasze zawodniczki ze złotą medalistką Paraolimpiady w Rio de Janeiro Iwoną Podkościelną. Przyjemnie było trzymać złoty medal olimpijski w ręku...

Czytany 580 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 października 2016 17:22