Dzisiaj jest Czwartek. 22 lutego 2018. Imieniny obchodzą Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor, Wiktoriusz, Wrócisław.
środa, 08 czerwca 2016 12:03

PIŁKA NOŻNA - GIMNAZJADA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 kwietnia na boisku Orlik  w Niemcach odbył się Gminny Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej  dziewcząt i chłopców.  W zawodach uczestniczyły 3 gimnazja: gimnazjum z Niemiec, Krasienina oraz nasze gimnazjum z Ciecierzyna. Chłopcy, jak i dziewczęta awansowali na eliminacje powiatowe, które odbyły się 22 kwietnia. Odbyliśmy 3 mecze. Chłopcy wygrali z Jastkowem 7-1 oraz Garbowem 4:0.     Tymi zwycięstwami  znaleźli się na podium i zajęli 1 miejsce. Dziewczętom natomiast nie poszło tak dobrze i zajęły 3 miejsce.    Chłopcom udało się awansować na zawody  powiatowe w Wysokim. W składzie chłopców, który nas reprezentował byli:                  Kamil Paradowski, Miłosz Zgierski, Patryk Dąbrowski, Patryk Kamiński, Steven Grzegorczyk, Przemek Wiącek.                           Rezerwowi: Bartosz Panasiuk, Eryk Malec, Dawid Taźbirek, Damian Woźniak, Mateusz Dąbrowski. Chłopców do zawodów przygotowywał Pan Arkadiusz Mazurek. W Wysokim rozegraliśmy  3 mecze. W meczu z Bychawą niestety przegraliśmy 4-2,      Niedrzwicą Dużą wygraliśmy 4-3, a w meczu z Bełżcami zdobyliśmy 2 bramki. Podczas meczy były kontrowersyjne decyzje sędziowskie,  nasz zawodnik został kontuzjowany i mieliśmy mniejsze szanse, ale każdy dał z siebie więcej niż 100 %.O zajęciu 2 miejsca przez naszą drużynę zadecydował mniejszy bilans bramkowy mieliśmy o jedną mniej strzelonych bramek  od Bychawy . Gratulujemy!!!

Napisała Kasia Klimek

Czytany 570 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 czerwca 2016 09:42