Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Przedszkole
Dzień Babci i Dziadka w "Stokrotkach" PDF Drukuj Email

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „STOKROTKACH”.

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem  mróz i zima, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem. Spotkanie takie w grupie „Stokrotki” odbyło się dnia 18.I.2018r.. Dzieciaki przygotowały wiersze i piosenki. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy.

Więcej…
 
Święto Babci i Dziadka w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,MOTYLKI”

Dzień 19 stycznia 2018r był dla najmłodszych przedszkolaków niezwykle uroczysty, gdyż zawitali najwspanialsi  na świecie goście, którzy obchodzili swoje święto. Byli to babcie i dziadkowie. Wnuczęta specjalne dla nich recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zatańczyły poleczkę. Były życzenia i prezenty. Nie zabrakło pysznego poczęstunku przegotowanego przez rodziców. Dzień ten dostarczył wszystkim dużo wzruszeń i radości.

 

 

 

Więcej…
 
Święta w grupie "Słoneczka" PDF Drukuj Email

Bóg się rodzi... Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń. Grupa ,,Słoneczka" wprowadziła rodziców w wyjątkowy nastrój. Rodzice przepięknie przedstawili Opowieść Wigilijną a dzieci śpiewały i tańczyły. To było niesamowite spotkanie. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniach, każdemu życzymy błogosławieństwa od narodzonej Dzieciny.

bn1bn2bn3bn4

 
Spotkanie świąteczne u "Pszczółek" PDF Drukuj Email

Dnia 20 grudnia w grupie przedszkolnej "Pszczółki" odbyło się spotkanie świąteczne, na którym nasi mali aktorzy przedstawili dla swoich najbliższych Jasełka Bożonarodzeniowe. Bylo to ogromnie przeżycie dla dzieci i rodziców, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne w grupie "Stokrotki" PDF Drukuj Email

W dniu 20  grudnia 2017  r. w grupie ,,Stokrotki’’ odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Dzieci recytowały wiersze o Bożym Narodzeniu oraz śpiewały kolędy i pastorałki.  W kolejnej części spotkania głos zabrała Pani Dyrektor Alina Gromaszek.  Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za ich piękny występ, który  wprowadził  w atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia, nauczycielkom za przygotowanie dzieci do występu oraz złożyła życzenia radosnych Świąt….  Następnie wysłuchaliśmy fragmentu Biblii mówiącego o narodzeniu Jezusa. Dzieląc się opłatkiem złożyliśmy  sobie  życzenia. Dzieci obdarowały rodziców  zrobionymi przez nich  ozdobami choinkowymi oraz  aniołkami.  Następnie wszyscy częstowali się przygotowanym przez rodziców ciastem oraz ciepłą herbatką. Spotkaniu towarzyszyły miłe, serdeczne rozmowy.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»