Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Przedszkole
Babcie i Dziadkowie w przedszkolu PDF Drukuj Email

W dniu 12 stycznia dzieci z grupy "Skrzaty" gościły w szkole swoje Babcie i Dziadków. Dzieci specjalnie dla dziadków z okazji ich święta  przygotowały wspaniały występ i słodki poczęstunek. Dziadkowie z dumą i wzruszeniem oklaskiwali wystąp swoich pociech.

Więcej…
 
Baśnie Braci Grimm PDF Drukuj Email

Dnia 11 stycznia wszystkie grupy dzieci przedszkolnych wybrały się do Centrum Kongresowego UP w Lublinie na spektakl "Baśnie Braci Grimm".   Wszystkie dzieci wraz z opiekunkami były zachwycone wspaniała gra aktorów i oprawa całego spektaklu.

Więcej…
 
Jasełka u "Skrzatów" PDF Drukuj Email

20 grudnia 2016 roku w grupie przedszkolnej "Skrzaty" dzieci przedstawiły Jasełka. Było to ogromne przeżycie dla wszystkich dzieci jak i dla rodziców. Dzieci w pięknie dopasowanych i zaprojektowanych specjalnie na tę okazję strojach zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Po przedstawieniu wszyscy zasiedli do bogato zastawionego stołu przygotowanego przez rodziców.

 

 

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka u "Pszczółek" PDF Drukuj Email

13.01.2017r był szczególnym dniem w grupie ,,PSZCZÓŁKI”. Dzieci z tej grupy zaprosiły do przedszkola babcie i dziadków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z tej okazji dla swoich najbliższych recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a nawet tańczyły ,,Poleczkę”. Były życzenia oraz prezenty. Wszyscy delektowali się pysznym poczęstunkiem. Dzień ten dostarczył zarówno dziadkom jak i dzieciom dużo radości  i wzruszeń.

 

 

 

Więcej…
 
Jasełka w grupie "Słoneczka" PDF Drukuj Email

W dniu 21 grudnia 2016r dzieci z grupy  SŁONECZKA zaprezentowały dla swoich rodziców Jasełka. Przedstawienie to dostarczyło wiele wzruszeń, radości  oraz wprowadziło w bożonarodzeniowy nastrój. Rodzice przygotowali uroczysty poczęstunek. Były kolędy, opłatek, życzenia. W całym przedszkolu zapachniało Bożym Narodzeniem

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»