Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Przedszkole
Edukacja globalna w grupie "Pszczółki" PDF Drukuj Email

Szczegółowe informacje znajdziemy TUTAJ

 
Nasz udział w XII Powiatowym Festiwalu Piosenki PDF Drukuj Email

Podczas XII edycji Powiatowego Festiwalu Piosenki "NIEZAPOMNIANE MELODIE" Przedszkole w Ciecierzynie reprezentował zespół dzieci 6-letnich z grupy "Skrzaty" w składzie: Gabrysia Skrzypek, Agatka Kozieł, Ola Pieczywek, Klaudia Dzirba. Dziewczynki zaśpiewały hiszpańską piosenkę "COLORES, COLORES". Do występu zespół przygotowywany został przez p.Hannę Adamczyk i p. Beatę Madej, nauczycielki Przedszkola w Ciecierzynie.

Więcej…
 
Spotkanie z muzyką PDF Drukuj Email

W dniu 15.02.2017r w naszym przedszkolu odbył się kolejny koncert muzyczny ,,Spotkanie   z muzyką”. Podczas tego spotkania dzieciom przybliżona została muzyka folklorystyczna regionu lubelskiego. Przedszkolaki wysłuchały przyśpiewek ludowych, piosenek w wykonaniu kapeli oraz zespołu wokalnego, poznały melodię kujawiaka, polki lubelskiej, walczyka lubelskiego, oberka. Poznały  instrumenty muzyczne takie jak: trąbka, akordeon, bęben. Zapoznały się również z wyglądem regionalnego stroju lubelskiego. Dzieci były oczarowane muzyką graną ,,na żywo”,. Koncert dostarczył dzieciom niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy Panu Witoldowi Matyjaszczykowi- tacie Kacpra z grupy ,,SŁONECZKA”, który wraz ze swoją kapelą i zespołem wokalnym zagrał dla naszych przedszkolaków ten koncert.

Więcej…
 
Niech żyje bal !!! PDF Drukuj Email

Nich żyje bal! W dniu 31 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci miały bajeczne kostiumy. Tańce i wygłupy na parkiecie nie miały końca. Zabawa przy muzyce na żywo bardzo podobała się wszystkim dzieciom!

 

 

 

 

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Słoneczka" PDF Drukuj Email

Dnia 13.01.2017r dzieci z grupy ,,SŁONECZKA” zaprosiły do przedszkola babcie  i dziadków, z okazji ich święta. Przedszkolaki dla swoich najbliższych przedstawiły Jasełka. Nie zabrakło również wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie dla ukochanych gości. Były również życzenia oraz prezenty. Wszyscy delektowali się pysznym poczęstunkiem. Dzień ten dostarczył zarówno dziadkom jak i dzieciom dużo radości  i wzruszeń.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»