Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Przedszkole
W blasku woskowych świec PDF Drukuj Email

Dnia 21 kwietnia 2017r w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców pt. ,,W blasku woskowych świec”. Zajęcia przeprowadziła p. Aleksandra z fundacji ,,Warsztat” w Strzelcach k/Nałęczowa. Dzieci oraz rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością podczas zwijania oraz ozdabiania świec z wosku. Warsztaty były jednym z wielu zadań  realizowanego w tym roku szkolnym w naszym przedszkolu projektu z zakresu edukacji ekologicznej pt. ,,Pszczoła do dzieci woła: chroń nas!”, przy współpracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Gminy Niemce.

 

Więcej…
 
Zając Max ratuje Wielkanoc... PDF Drukuj Email

Dnia 3 kwietnia przedszkolaki z grup "Pszczółki", "Słoneczka" i "Skrzaty" pojechały do Multikina Olimp na bajkę pod tytułem "Zając Max ratuje Wielkanoc". Bajka była wspaniałym wprowadzeniem do nadchodzących świąt Wielkanocnych.

Więcej…
 
Wielkanoc tuż, tuż ! PDF Drukuj Email

Nie tylko w domach trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Ostatnie dni dla dzieci z grupy PSZCZÓŁKI również  były bardzo pracowite. Przedszkolaki wykonywały stroiki wielkanocne, siały rzeżuchę, a także wykonywały potrawy z jajek. Dni te dostarczyły dzieciom mnóstwo radości oraz wrażeń.

 

 

 

 

Więcej…
 
Czytanie łączy pololenia PDF Drukuj Email

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w ramach współpracy z biblioteką, w grupie dzieci 4-5 letnich PSZCZÓŁKI został zorganizowany dzień wspólnego czytania pod nazwą ,,Czytanie łączy pokolenia”. Na to spotkanie przybyła p. Anna Kuzioła wraz ze swoją córką Julią- mama i siostra Oli, która uczęszcza do grupy PSZCZÓŁKI. Pani Ania oraz Julka czytały dzieciom bajki. Zainteresowanie było ogromne. Przedszkolaki były bardzo zasłuchane w treść czytanych bajek.

 

 

 

Więcej…
 
Powitanie WIOSNY... PDF Drukuj Email

Dnia 21 marca 217r dzieci z grup: PSZCZÓŁKI, SŁONECZKA i SKRZATY powitały Wiosnę. Tuż po śniadaniu przedszkolaki zabrały się do wykonania ,,gaików” (gałązek ozdabianych kolorowymi wstążkami z bibuły), z którymi udaliśmy się na pierwszy wiosenny spacer. Nie zabrakło też Marzanny, symbolu przemijającej zimy. Dzieci wesołymi okrzykami: ,,Uciekaj Zimo, witaj Wiosno” powitały nową porę roku. Spacer był też okazją do poszukiwania pierwszych oznak wiosny.

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»