Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Przedszkole
II Turniej o Puchar Kubusia Puchatka PDF Drukuj Email

Dnia 19 maja dzieci z grupy "Skrzaty" brały udział w II Turnieju o Puchar Kubusia Puchatka w Dysie. Dzieci wróciły  do szkoły z pucharem i wspaniałymi wrażeniami, zmęczeni ale bardzo zadowoleni z wyjazdu. Gratulujemy naszym uczestnikom!

Więcej…
 
III Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków PDF Drukuj Email

,,Sport to zdrowie”- z tym okrzykiem na ustach 10 maja 2017r dzieci z grup PSZCZÓŁKI, SŁONECZKA i SKRZATY stanęły na starcie III Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków.  Celem imprezy było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnienie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Poza tym pragnęliśmy dołączyć do grona przedszkoli w całej Polsce, aby wspólnie pokonać dystans maratonu, czyli 42 km i 195 m.

Więcej…
 
W pszczelej rodzinie PDF Drukuj Email

W ramach realizacji zadań zawartych w projekcie z zakresu edukacji ekologicznej pt. ,,Pszczoła do dzieci woła: Chroń nas!”, przy współpracy Wójta Gminy Niemce oraz WFOŚGW w Lublinie, dzieci z naszego przedszkola biorą udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznają życie pszczół oraz innych owadów. Zajęcia te są niezwykle atrakcyjne dla przedszkolaków dzięki pomocom dydaktycznym takich jak: modele owadów, formy do odlewów gipsowych oraz szkła powiększające służące do obserwacji życia owadów, które zostały zakupione z funduszy przeznaczonych na realizację projektu .

 

 

Więcej…
 
Konkursy ekologiczne w przedszkolu PDF Drukuj Email

W ramach realizacji projektu z zakresu edukacji ekologicznej ,,Pszczoła do dzieci woła: Chroń nas!” zostały zorganizowane konkursy dla dzieci z Przedszkola w Ciecierzynie oraz ich rodziców. Były to: ,,Ul, dom dla pszczół”- praca przestrzenna z wykorzystaniem odpadów oraz konkurs literacki pt. ,,Bajka o pewnej pszczole”. Napłynęło bardzo wiele prac zarówno literackich jak i przestrzennych. Rodzice i dzieci wykazali się niezwykłą inwencją twórczą, kreatywnością. Wszystkie prace zostały nagrodzone atrakcyjnymi upominkami.

 

 

 

Więcej…
 
W pszczelej rodzinie PDF Drukuj Email

Dnia 26 kwietnia 2017r grupa dzieci 5- letnich SŁONECZKA , pod kierunkiem pani Małgorzaty Bogucińskiej, zaprezentowała przedstawienie pt. ,,W pszczelej rodzinie”. Było to kolejne zadanie realizowane w naszym przedszkolu przy współpracy Wójta Gminy Niemce oraz WFOŚ i GW w Lublinie  w ramach projektu z zakresu edukacji ekologicznej  ,,Pszczoła do dzieci woła: Chroń nas!”. Przepiękna sceneria, muzyka oraz kostiumy dzieci wprowadziły widzów w świat pszczół. Zaproszeni goście: pani dyrektor Alina Gromaszek, Rodzice oraz przedszkolaki wraz z wychowawczyniami oglądali spektakl z ogromnym zachwytem, a mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»