Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Przedszkole
Święto ziemniaka PDF Drukuj Email

ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

W dniu 4 października 2017r w naszym przedszkolu odbyło się ŚWIĘTO ZIEMNIAKA. Dzieci poznały krótką historię pochodzenia ziemniaka. Z ziemniaczanych pieczątek przy pomocy farb tworzyły niezwykłe wzory. Przedszkolaki wykazały się również ogromną kreatywnością podczas wykonywania ,,Ziemniaczanych cudaków”. Nie zabrakło w tym dniu potraw z ziemniaka- zupy ziemniaczanej oraz placków ziemniaczanych. Dzień ten dostarczył naszym przedszkolakom dużo wrażeń.

 

 

Więcej…
 
Co się działo w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email

Tak czas spędzały dzieci z grupy "Motylki" w roku szkolnym 2016/2017.

Więcej…
 
Chcę POKOJU na świecie! PDF Drukuj Email

CHCĘ POKOJU NA ŚWIECIE!

Pod tym hasłem dnia 9.06.2017r dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w marszu pokoju  pt. ,,CHCĘ POKOJU NA ŚWIECIE!” realizując w ten sposób 16 cel Edukacji Globalnej.- CEL ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.  Było to całościowe podsumowanie realizacji zadań projektu ,,Szkoła Liderów Edukacji Globalnej.

Więcej…
 
Piknik rodzinny w ranczu "Arka" w Sernikach PDF Drukuj Email

Dnia 26 maja 2017r pojechaliśmy do rancza ARKA w Sernikach na piknik rodzinny. Było to niezwykłe wydarzenie, gdyż w wyjeździe wzięły udział przedszkolaki, ich rodzice oraz wychowawczynie. Zwiedzaliśmy MINI ZOO, były przejazdy kolejką, zabawy na placu zabaw oraz na dmuchawcach. Dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia, wręczyły przygotowane upominki. Nie zabrakło pysznych kiełbasek z grilla, oraz ciasteczek i picia. Wyjazd dostarczył wszystkim wiele radości i wzruszeń oraz niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 
Przedszkolaki poznają życie pszczół PDF Drukuj Email

W dniu 24 maja 2017r dzieci z grup: PSZCZÓŁKI, SKRZATY oraz  SŁONECZKA pojechały na wycieczkę do pasieki pszczelarskiej w Nasutowie. Było to kolejne zadanie realizowane w ramach  działań zawartych w projekcie z zakresu edukacji ekologicznej pt. ,,Pszczoła do dzieci woła: Chroń nas!”, przy współpracy Wójta Gminy Niemce oraz WFOŚ i GW w Lublinie. Podczas wyjazdu dzieci zobaczyły jak wygląda ul od wewnątrz, poznały życie pszczół, urządzenia służące do produkcji miodu. Miały okazję przymierzyć prawdziwy strój pszczelarza a także zdrapywać miód z plastrów. Odbyła również degustacja miodu. Wycieczka dostarczyła dzieciom dużo wiedzy oraz atrakcji.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»