Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Przedszkole
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Słoneczka" PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z grupy ,,Słoneczka" również zaprosiły swoich dziadków, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem tańczyli, recytowali wierszyki i śpiewali piosenki. Jako wyraz wdzięczności dziadkowie otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku Dziękujemy wszystkim gościom za miło spędzony czas i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

 

 

 

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Pszczółki" PDF Drukuj Email

Dnia 22 stycznia 2018 r. w grupie ”Pszczółki’’ odbyła się uroczystość z  okazji wspaniałego święta,  jakim jest DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA. Dzieci już od samego rana wyczekiwały swoich ukochanych Dziadków. O godzinie 12.00 nadeszła ta wspaniała chwila… sala zapełniła się jakże ważnymi  i kochanymi gośćmi! Na buziach dzieci zagościł uśmiech  i duma... Mali Artyści z ogromną radością wystawili  ,,Jasełka’’ oraz  zaśpiewali piosenki  dla  swoich Babć i Dziadków.  Niezwykłym momentem było odśpiewanie w ich wykonaniu ,,STO LAT’’. Na twarzach Babć i Dziadków gościło szczęście, wzruszenie   i duma ze swoich wnuków.  Dzieci nagrodzono gromkimi brawami. Następnie głos zabrała  Pani Dyrektor, dziękując przedszkolakom  za ich  wspaniały występ oraz  składając  wszystkim Babciom i  Dziadkom najserdeczniejsze życzenia  wielu lat życia w zdrowiu i w szczęściu…

Więcej…
 
Nasz udział w XIII Powiatowym Festiwalu Piosenki PDF Drukuj Email

NASZ UDZIAŁ W XIII POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI

Podczas XIII edycji Powiatowego festiwalu Piosenki ,,NIEZAPOMNIANE MELODIE” ,Przedszkole w Ciecierzynie reprezentowała Marysia Ilczuk z grupy ,,Stokrotki”. Marysia zaśpiewała piosenkę ,,Lipka” z repertuaru zespołu ,,Rokiczanka”. Do występu Marysię przygotowały p. Hanna Adamczyk i p. Sylwia Wójtowicz, nauczycielki Przedszkola w Ciecierzynie.

 
Żołnierze w przedszkolu PDF Drukuj Email

W poniedziałek, 15 lutego, żołnierze batalionu dowodzenia Wielonarodowej Brygady (część polska) odwiedzili grupę ,,Słoneczka" oraz ,,Pszczółki". Żołnierze opowiadali dzieciom o swojej służbie, prezentowali mundury oraz wyjaśniali znaczenie kolorystyki stroju. Dzieci dowiedziały się, że żołnierze nie tylko bronią kraju, ale też pomagają w sytuacjach kryzysowych oraz biorą udział w misjach pokojowych poza granicami kraju. Duże zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudziło wyposażenie żołnierskiego plecaka. Dzieci z uwagą słuchały wyjaśnień, po co żołnierzowi potrzebny jest hełm, maska przeciwgazowa i co żołnierz robi na poligonie. Przedszkolaki mogły również porozmawiać ze sobą za pomocą wojskowego, polowego telefonu oraz przejść musztrę. Na zakończenie przedszkolaki popróbowały wojskowych przysmaków;) Bardzo dziękujemy Panu Adrianowi i Panu Krzysztofowi za poświęcony nam czas, zaangażowanie i wyjątkową, wojskowa atmosferę;)

 

Więcej…
 
Wszyscy bawią się wspaniale... PDF Drukuj Email

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas dnia 12.01.2018r.  Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»