Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Wychowanie komunikacyjne
FINAŁ POWIATOWY XL OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD PDF Drukuj Email

13 maja 2017 r drużyna naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Turnieju BRD w Lublinie. Zajęliśmy IV miejsce. Reprezentowała nas drużyna w składzie: Barbara Gawrońska; Magdalena Kozieł; Kacper Barwiński. Uczniowie klasy I a gimnazjum. Zmagania trwały cały dzień. Rozpoczęliśmy od udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Następną konkurencją była jazda po torze przeszkód (bardzo trudny tor). Jazda przez miasteczko ruchu drogowego była kolejną konkurencją i wreszcie test wiedzy i test skrzyżowania. Turniej odbywał się w szkole podstawowej nr 27. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na obiad, aby nabrać sił do zmagań turniejowych. Drużynę wspierał i dokumentował jej wyczyny kolega z klasy Mikołaj Jęczała.

 

Więcej…
 
Pierwsza pomoc PDF Drukuj Email

 

19 kwietnia 2017 roku odbędą się warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klasy V i VI szkoły podstawowej.

 
GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - 2017 PDF Drukuj Email

Informacje dotyczące tegorocznego gminnego turnieju BRD w załącznikach poniżej.

 
POGOTOWIE RADIOWE W CIECIERZYNIE PDF Drukuj Email

Jaka jest droga do szkoły uczniów ZPO w Ciecierzynie?

W czwartek, 8.IX.2016r. o godz. 12 - 13 na antenie Polskiego Radia Lublin realizowany był przez redaktor Magdalenę Lipiec program na żywo pt. „Pogotowie radiowe”. Tematem audycji było niebezpieczne przejście dla pieszych usytuowane tuż przy Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie. W sprawie bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły wypowiadali się m.in. Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Dyrektor Gminnego Ośrodka Administracyjnego Szkół Anna Studzińska, Dyrektorzy Zespołu Placówek Oświatowych w Ciecierzynie Mirosław Studniewski i Alina Gromaszek oraz nauczyciele, wychowawcy i uczniowie głównie klas 3gimnazjum i 6 klasy szkoły podstawowej.

 

 

 

Więcej…
 
EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ PDF Drukuj Email

Informacje dotyczące egzaminu dostępne są TUTAJ

 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4