Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Świetlica
Co tam słychać w świetlicy ??? PDF Drukuj Email

 

Zapraszamy na zajęcia świetlicowe...

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Lubelskie impresje PDF Drukuj Email

W MARCU 2015 ROKU BRALIŚMY UDZIAŁ W IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "LUBELSKIE IMPRESJE" ZORGANIZOWANYM PRZEZ VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LUBLINIE. PRACE PRZYGOTOWAŁY NASTĘPUJACE DZIECI: BARTEK GAWROŃSKI  IB, OLIWIA KOTOWSKA IB, NIKOLA BURAK IB, MAJA STAWECKA IIA, MAJA WYSOK IB.

Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE PRACA MAI WYSOK UZYSKAŁA WE WSPOMNIANYM KONKURSIE WYRÓŻNIENIE

 
Kiermasz w świetlicy PDF Drukuj Email

Z OKAZJI  ŚWIĄT WIELKANOCNYCH PRZYGOTOWALIŚMY KIERMASZ.  WYKONALIŚMY RÓŻNORODNE BARANKI, KURCZĄTKA, ZAJĄCZKI, KOSZYCZKI Z BUKIETAMI KROKUSÓW I WIELE, WIELE INNYCH PRAC. ZAPRASZAMY DO ICH OBEJRZENIA.

Więcej…
 
Nowe zabawki PDF Drukuj Email

W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM WZBOGACILIŚMY SIĘ O NOWE ZABAWKI. MAMAY HIPERBLOKI, NOWOCZESNĄ KUCHNIĘ Z GRILLEM, RÓŻOWY DOMEK, DYWANIK DO GRY W KLASY, TEATRZYK Z PACYNKAMI, TOR PRZESZKÓD, NOWE KLOCKI I GRY. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZABAWY W ŚWIETLICY.

 

 

 

 

Więcej…
 
Przed świętami w świetlicy ... PDF Drukuj Email

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia wykonaliśmy różnorodne ozdoby choinkowe oraz stroiki, które sprzedaliśmy na zorganizowanym przez nas kiermaszu.

Byliśmy również autorami kartek świątecznych, które wraz z życzeniami zostały przesłane emerytowanym  pracownikom naszej szkoły oraz placówkom oświatowym w naszej gminie.

Wykonaliśmy także stroiki, którymi obdarowaliśmy pracowników szkoły przekazując równocześnie życzenia Wesołych Świąt od wszystkich dzieci i nauczycieli ze świetlicy.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 5 z 6