Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Świetlica
Najciekawsze wydarzenia z życia świetlicy PDF Drukuj Email

JESIEŃ / ZIMA 2017

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Dzieci wykonały ordery życzliwości, którymi udekorowały koleżanki i kolegów, zasługujących ich zdaniem na takie odznaczenie.

Na 27 listopada przypadał Dzień pluszowego misia. Do tego wydarzenia dzieci rozpoczęły przygotowania dużo wcześniej, bowiem wykonywały maski przedstawiające misie oraz przygotowywały część artystyczną, na którą złożyły się piosenki, wierszyki o różnych misiach oraz zabawy. Po wielu próbach odwiedziły przedszkolaków w naszym przedszkolu, w Ciecierzynie, którym zaprezentowały inscenizację i wspólnie z przedszkolakami bawiły się przy piosence.

Więcej…
 
Jesień 2017 PDF Drukuj Email

Kończy się drugi miesiąc pracy świetlicy szkolnej. Jesień w pełni, chociaż swoje kolory zamieniła już  w szarość. Ale nie w naszej świetlicy. U nas nadal jest barwnie, gwarno i wiele się dzieje.  Ulubionymi zajęciami dzieci młodszych pozostają, chyba niezmiennie, zabawy plastyczne.    Wykorzystujemy różne techniki,  eksperymentujemy, na koniec cieszymy się  z efektów pracy.

Pogodny wrzesień znalazł swoje odzwierciedlenie w ogrodzie pełnym różnobarwnych jesiennych kwiatów: astrów, wrzosów, które dzieci wykonały techniką orgiami.

Więcej…
 
Kiermasz wielkanocny PDF Drukuj Email

W naszej szkole 6-8 kwietnia odbył się Kiermasz Wielkanocny. Rodzice mogli podziwiać rękodzieło wykonane przez dzieci klas I-III oraz uczniów gimnazjum klas I. Były to stroiki świąteczne, ozdoby wielkanocne odlewane z gipsu, jajka i bukiety wiosennych kwiatów.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Wiosna 2017... PDF Drukuj Email

Wiosna zawitała do świetlicy, zaczynamy od wiosennych kolorowanek...

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Marzec ... PDF Drukuj Email

Marzec pełen pomysłów. Kończy się zima, pojawia się więcej kolorów, chęci i zapału do pracy artystycznej  naszych dzieci. Rozpoczynamy przygotowania do wielkanocnego kiermaszu.....;)

 

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6