Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Biblioteka
Wycieczka do Lublina PDF Drukuj Email

W dniu 16.09.2016 r klasy II ag i II bg pojechały na wycieczkę do Lublina w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa Narodowego. Uczniowie zwiedzili miejsca związane z osobą naszego patrona bł. bpa Władysława Gorala: Seminarium Duchowne, Archikatedrę Lubelską. W Seminarium gimnazjaliści zwiedzali kaplicę, ogród otaczający Seminarium, bibliotekę, Muzeum Starodruków i sztuki sakralnej. W Archikatedrze uczniowie złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą bł. bpa Władysława Gorala. Ostatnim punktem wycieczki była Wojewódzka Biblioteka Publiczna. Wycieczka po bibliotece rozpoczęła się od sali w której znajdują się katalogi. Uczniowie odwiedzili wypożyczalnię, czytelnię czasopism, czytelnię naukową oraz dział zbiorów specjalnych i dział Bibliografii  Lubelszczyzny i wiedzy o regionie. Na zakończenie zwiedzali wystawę "Od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych".

 

Więcej…
 
Konkursy czytelnicze PDF Drukuj Email

"Czy znasz Balladynę". Nagrody otrzymały: Gabriela Kaczor, Aleksandra Studzińska, Weronika Całuj.

"Czy znasz Antygonę". Nagrody otrzymały: Weronika Jamróz, Monika Pszczoła, Natalia Majewska, Joanna Łukaszuk, Katarzyna Klimek, Agnieszka Muzyka

"Hobbit czyli tam i z powrotem". Nagrody otrzymali: Aleksandra Studzińska,Gabriela Kaczor, Weronika Całuj, Marcin Gliwka, Kacper Kowalczyk, Agata Pszczoła.

Więcej…
 
W krainie baśni i bajki PDF Drukuj Email

"W krainie baśni i bajki" konkurs plastyczny, który odbył się w przedszkolu we wszystkich grupach. Nagrodą był słodki upominek.

 
Czytamy przedszkolakom PDF Drukuj Email

Akcja głośnego czytania trwała od września do czerwca 2016 r. Tegoroczną akcję prowadzili: Dominika Dziak, Adrianna Dzięsław, Barbara Gawrońska, Julia Gawrońska, Paulina Wożna, Kacper Barwiński, Jarosław Pietras, Mikołaj Jęczała.

 
Malowane legendy PDF Drukuj Email

"Malowane legendy" to konkurs plastyczny przeznaczony dla klasy pierwszej na który wpłynęły 23 prace. Nagrody w konkursie otrzymali: Wiktoria Jakubaszek,Paweł Szymański, Maja Włodarczyk,Daria Gawrońska, Maja Sowińska,Daria Wolińska.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 24