Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Biblioteka
Świąteczne choinki PDF Drukuj Email

W dniu 16.12.2016 r klasa I z wychowawczynią p.Urszulą Zielonką uczestniczyła w warsztatach plastycznych zorganizowanych w bibliotece. Dzieci wykonały choinki z papieru, które ozdobiły cekinami i koralikami oraz łańcuszkami. Każdy uczeń wykonaną własnoręcznie choinkę zabrał do domu.

 
Świąteczne bombki PDF Drukuj Email

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy II a z wychowawczynią p.Moniką Siegiedą oraz uczniowie klasy III a z wychowawczynią p.Agnieszką Bugałą uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych w bibliotece. Dzieci wykonały bombki, które ozdobiły cekinami, wstążkami, koralikami.

Więcej…
 
Warsztaty świąteczne zdobienia bombek PDF Drukuj Email

W dniu 1.12.2016 r odbyły się w bibliotece warsztaty zdobienia bombek choinkowych zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Na warsztatach zdobiono steropianowe bombki oraz choinki techniką decupage i mieszaną.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email

25 listopada 2016 r odbyła się impreza biblioteczna w przedszkolu. Dzieci wysłuchały opowiadania "Jak to jest być misiem" i wierszyków o misiach. Pani dyrektor Alina Gromaszek przeczytała bajkę o "Uprzejmym misiu". Przedszkolaki brały udział w zabawach ruchowych. Na zakończenie dzieci wykonały prace plastyczne "Nasze misie". Prace obejrzeć można na wystawie w bibliotece. Imprezę przygotowało koło biblioteczne.

 

 

 

 

Więcej…
 
Bajki świata PDF Drukuj Email

W dniu 18.11.2016 prowadzona była akcja głośnego czytania w klasach I-III S.P. Czytane były Bajki świata w ramach Edukacji Globalnej. Akcję prowadzili: Liliana Pankowska, Adam Rudzki, Jerzy Gizicki. Patrycja Śmigielska, Małgorzata Piotrowska, Alicja Pitura, Patryk Wójtowicz, Adrianna Lęgieć, Agnieszka Krasoń, Dominika Sadurska. Uczniowie klas I-III wykonali ilustracje do bajek, które można obejrzeć na wystawie w bibliotece

 

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 24