Dzisiaj jest Poniedziałek. 26 lutego 2018. Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor.
Biblioteka
Wycieczka do Lublina PDF Drukuj Email

W dniu 11.10.2017 r klasy VI i VII pojechały na wycieczkę do Lublina "Lubelskie ślady naszego patrona". Uczniowie zwiedzali miejsca związane z osobą naszego patrona bł. bpa Władysława Gorala. Seminarium Duchowne, Archikatedrę Lubelską. W Seminarium uczniowie zwiedzali kaplicę, ogród otaczający Seminarium, Muzeum Starodruków i Sztuki Sakralnej. W Archikatedrze złożyli kwiaty pod kaplicą upamiętniającą patrona naszej szkoły. Ostatnim punktem naszej wycieczki była Wojewódzka Biblioteka Publiczna  im. H. Łopacińskiego. Wycieczka po bibliotece rozpoczęła się od sali w której znajdują się katalogi. Uczniowie odwiedzili wypożyczalnię, czytelnię czasopism, czytelnię naukową oraz dział zbiorów specjalnych (zaprezentowano nam materiały o biskupie, a także najmniejszą książkę). Na zakończenie uczniowie zwiedzali wystawę "Ulicami Lublina - wizerunek miasta w epoce Hieronima Łopacińskiego". Opiekę na wycieczce sprawowali: ks.Robert Brzozowski, p.Barbara Gnysińska, p.Jadwiga Gawrońska, p. Aleksandra Kata, p. Anna Kusyk.

Więcej…
 
Konkursy czytelnicze PDF Drukuj Email

Konkursy czytelnicze

Baśniowy świat Pana Kleksa najlepsze prace:

Jerzego  Gizickiego, Marty Lęgieć, Aleksandry Oblak

Mały Książę najlepsze prace:

Joanny Kozieł, Bożeny Kłos, Darii Pydy

Więcej…
 
Spotkanie autorskie z p.Edytą Zarębską PDF Drukuj Email

19 czerwca 2017 roku odbyło się spotkanie autorskie z p.Edytą Zarębską i p.Robertem Zarębskim. W spotkaniu wzięły udział dzieci z przedszkola (grupa "Skrzaty") i klasy I-III.

Więcej…
 
Literacki Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy pierwszej w dniu 1 czerwca 2017 roku wzięli udział w konkursie ze znajomości baśni i bajek. Nagrodą w konkursie był słodki upominek.

Więcej…
 
Kwiaty dla mamy PDF Drukuj Email

22 maja 2017 roku w bibliotece odbyły się zajęcia plastyczne ph. Kwiatki dla mamy" dla dzieci z klasy pierwszej na których wykonały kompozycję kwiatową dlamamy z okazji jej święta.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 24