Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Biblioteka
Konkurs "Dzieci z Bullerbyn" PDF Drukuj Email

W konkursie "Dzieci z Bullerbyn" zorganizowanym w 110 rocznicę urodzin Astrid Lindgren wzięło udział 36 uczniów z klasy III ai III b. Odpowiedzieli oni pisemnie na pytania konkursowe dotyczące treści książki. Nagrody w konkursie otrzymali: Patryk Kozieł, Daria Gawrońska, Laura Chudowolska, Marcelina Bujak.

 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email

Uroczyste pasowanie na czytelnika klasy pierwszej odbyło się 23 stycznia 2018 roku w czytelni biblioteki poprzedzone częścią artystyczną "Królewna się nudzi", którą przygotowała klasa IV a pod opieką pani Magdaleny Wójtowicz. Pasowania uczniów dokonał dyrektor pan Mirosław Studniewski. Pamiątkowe dyplomy wręczyła pani Alina Gromaszek - wicedyrektor szkoły.

Więcej…
 
Świąteczne bombki PDF Drukuj Email

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy III a z wychowawczynią p. Moniką Siegiedą uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych w bibliotece. Dzieci ozdobiły bombki steropianowe cekinami, koralikami i wstążkami.

 

Więcej…
 
Świąteczne stroiki PDF Drukuj Email

W dniu 12.12.2017 r klasa II z wychowawczynią p. Urszulą Zielonką uczestniczyła w warsztatach plastycznych zorganizowanych w bibliotece . Dzieci wykonały stroiki z szyszek i ozdobiły je koralikami i wstążkami. Wykonane stroiki zabrały do domu.

 

 

 

 

Więcej…
 
Choinki, choinki PDF Drukuj Email

W dniu 12.12.2017 r klasa I a z wychowawczynią p. Zofią Wróbel,oraz 13.12.2017 r klasa I b z wychowawczynią p. Beatą Poździk uczestniczyły w warsztatach plastycznych organizowanych w bibliotece. Dzieci wykonały choinki z papieru i płatków kosmetycznych, które ozdobiły koralikami i cekinami oraz łańcuszkami. Każdy uczeń wykonaną własnoręcznie choinkę zabrał do domu.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 24