Dzisiaj jest Sobota. 24 marca 2018. Imieniny obchodzą Dzierżysława, Dziersława, Gabor, Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz, Szymon.
ŻYCZENIA Z OKAZJI DEN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 października 2017 16:36

Drodzy Nauczyciele!

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.
Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.
Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.
Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie,
ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko

 

i składamy najserdeczniejsze życzenia!

DEN to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. Tradycyjnie w ramach podziękowań nauczycielom za ich trud włożony  w edukację i wychowanie uczniowie składają  podziękowania i życzenia, a także przygotowują specjalne występy artystyczne. Tak było i w naszej szkole za co pracownicy szkoły serdecznie uczniom dziękują. Tegoroczne święto nasi nauczyciele obchodzili w różnych dniach i w różnych miejscach. 13.10.2017 r odbyły się uroczystości gminne (w naszej szkole) na których zostały wręczone nagrody wójta gminy Niemce. Nagrody otrzymały: pani Alina Gromaszek oraz pani Grażyna Oszwa.

16.10.2017 roku w Warszawie pani dyrektor Alina Gromaszek odbierała tytuł HONOROWEGO PROFESORA OŚWIATY. Tytuł ten nadaje Minister Oświaty – pani Anna Zalewska. W tym roku otrzymało go tylko 20 nauczycieli w Polsce.

18.10.2017 roku odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej na które zostały zaproszone nasze nauczycielki gdzie zostały im wręczone medale: pani Jadwiga Gawrońska otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, pani Barbara Gnysińska otrzymała złoty medal za długoletnią służbę, pani Urszula Zielonka srebrny medal za długoletnią służbę oraz pani Grażyna Wójtowicz brązowy medal za długoletnią służbę.

Wszystkim wyróżnionym nauczycielom GRATULUJEMY !!!

den01den02den03den04den05den06den07den08den09den10den11den12den13den14den15den16den17den18den19den20den21po1po2po3po5po6po7po8

Zapisz