Dzisiaj jest Czwartek. 22 lutego 2018. Imieniny obchodzą Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor, Wiktoriusz, Wrócisław.
Konkursy świąteczne rozstrzygnięte !!! PDF Drukuj Email

WIELKANOC 2017

Jak co roku ,w naszej szkole w okresie przed świątecznym przygotowujemy dla dzieci różne konkursy. Tym razem tematami konkursów była „Wielkanocna kartka” oraz „Pisanka Wielkanocna”.  Na obydwa konkursy wpłynęło blisko 70 prac.  Każda z nich piękna, barwna i niezwykle pomysłowa!!! Jury miało twardy orzech do zgryzienia przyznając miejsca i wyróżnienia w w.w konkursach .

A oto listy laureatów i wyróżnionych uczniów w obydwu konkursach :

LISTA UCZNIÓW  NAGRODZONYCH W KONKURSIE„WIELKANOCNA  PISANKA”

KLASA I

I MIEJSCE

  1. WASILEWSKA ANITA
  2. SZEWCZYK ZOSIA
  3. BONDOS AMELIA

WYRÓŻNIENIA

  1. PONIATOWSKI DOMINIK
  2. PONIATOWSKI DORIAN
  3. KURANT ZUZIA
  4. OLESZCZUK ZUZIA

KLASY II  I  III

I MIEJSCE

  1. DZIRBA  KUBA –  IIA
  2. SZYMAŃSKI  PAWEŁ – IIA
  3. RADCZUK  WERONIKA – IIIA
  4. KOWAL  MICHALINA – IIB
  5. CHUDOWOLSKA  LAURA – IIB

II MIEJSCE

  1. BUJAK  MARCELINA – IIB
  2. STEFANIAK  MARTYNA – IIA
  3. ZDUN  KAROLINA – IIB
  4. PRÓCHNICKI   KAMIL – IIIA
  5. KURANT  NIKOLA – IIB
  6. ZACHAREK  FILIP – IIB
  7. KOWALCZYK  MATEUSZ – IIA
  8. MAŁYSKA  OLIWIA – IIA
  9. WIĄCEK  AGNIESZKA – IIA

10.  KUSY  NATALIA –  IIA

11.  SADURSKA  ALEKSANDRA– IIA

12.  GEVORGYAN  MICHALINA – IIB

13.  WIDYŃSKI  KACPER – IIA

14.  PATYRA  WOJTEK  – IIB

15.  HUNEK  WERONIKA – IIB

16.  GAWROŃSKA  DARIA – IIA

17.  KOSTYRA  FILIP – IIIB

18.  MITURZYŃSKI  OSKAR – IIIB

19.  WŁODARCZYK   MAJA – IIB

20.  SOŁTYS  HANIA – IIIA

21.  BANACH  WIKTORIA – IIB

22.  PONIATOWSKI  ALEKS – IIIB

23.  SZEWCZYK  STASIO– IIIB

24.  KOTOWSKA   OLIWIA – IIIB

25.  SOŁTYS  WIKTORIA – IIA

26.  CZUJKOWSKA  OLIWIA – IIIA

27.  KUZIOŁA   JULIA – IIIA

28.  SOŁTYS   MARCEL – IIIA

29.  PATYRA   BARTEK – IIIB

30.  DOMIN   ADAM  – IIIA

 

LISTA UCZNIÓW    NAGRODZONYCH W KONKURSIE„KARTKA WIELKANOCNA”

I MIEJSCE

  1. OBLAK JAKUB – I
  2. SZEWCZYK ZOSIA – I
  3. DOMIN ADAM – IIIA
  4. KUZIOŁA JULIA – IIIA
  5. CZEŃCZYK IGA – IIIA

PRACE UCZNIÓW KTÓRZY ZAJĘLI MIEJSCE I REPREZENTOWAŁY NASZĄ SZKOŁĘ W GMINNYM KONKURSIE NA KARTKE ŚWIĄTECZNĄ W SZKOLE W NASUTOWIE.

WYRÓŻNIENIA

  1. KURANT DANUSIA – IIA
  2. TKACZYK JUSTYNA – IIA
  3. SOWIŃSKA  MAJA – IIB
  4. OLESZCZUK ZUZIA – I
  5. BONDOS AMELIA – I
  6. GRZEGORCZYK ZUZIA – I
  7. KURANT NIKOLA – IIB
  8. CHUDOWOLSKA LAURA – IIB
  9. HUNEK WERONIKA – IIB

10.  DOMIN MAGDA – IIB

11.  CZERNICKA MARTYNA – IIIA

12.  BANACH WIKTORIA – IIB

13.  WASILEWSKA ANITA – I

14.  KURANT ZUZIA – I

15.  POŁON ALEKSANDRA – I

16.  WOLIŃSKA DARIA – I

17.  GEVORGYAN MICHALINA - IIB

WSZYSTKIM UCZNIOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

dsc_0023-3dsc_0026dsc_0027-1dsc_0029-2