Dzisiaj jest Sobota. 24 marca 2018. Imieniny obchodzą Dzierżysława, Dziersława, Gabor, Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz, Szymon.
I MIEJSCE W III GMINNYCH PREZENTACJACH TEATRALNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 marca 2017 17:47

23 marca 2017 roku odbyły się w Zespole Szkół w Niemcach III Gminne Prezentacje Teatralne pod honorowym patronatem Pana Wójta Gminy Niemce.

Miały one na celu umożliwienie uczniom podejmowanie aktywnych działań twórczych, promocję talentów dzieci i młodzieży Gminy Niemce oraz prezentację dorobku artystycznego szkolnych zespołów teatralnych ze szkół naszej gminy.  W tym roku zaprezentowano 6 przedstawień.

Zespół Koła Żywego Słowa naszej szkoły pod opieką Grażyny Wójtowicz i Katarzyny Wieczorek, zajął zaszczytne I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Bełżycach.

 

Oto skład zwycięskiego zespołu:

Ada Lęgieć, Martyna Capała,  Weronika Ważna , Martyna Skrzypek, Oliwia Majewska,  Olga Kostyra, Małgorzata Piotrowska, Katarzyna Kucharska, Gabriela Wójtowicz, Dominika Sadurska,  Marta Lęgieć,  Milena Grzegorczyk, Martyna Zacharek, Ola Włodarczyk, Małgorzata Piotrowska, Ola Oblak.

Zdjęcia z przeglądu można obejrzeć na stronie gminy Niemce  <  TUTAJ  >

Zapisz