Dzisiaj jest Sobota. 24 marca 2018. Imieniny obchodzą Dzierżysława, Dziersława, Gabor, Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz, Szymon.
IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI LET'S SING PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 12 lutego 2017 19:20

IV Festiwal Piosenki Let’s sing w SP nr 2 w Lublinie

W dniu 10 lutego 2017 roku zespół Madzimuzy w składzie: Michał Włodarczyk, Weronika Ważna, Małgosia Piotrowska, Aleksandra Włodarczyk, Ania Piotrowska reprezentowali naszą szkołę w IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej Let’s sing w SP nr 2 w Lublinie, do którego zostali nominowani na eliminacjach w Szkole Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej. Na konkursie wystąpiło ponad 20 uczestników z Lublina i województwa lubelskiego, w tym reprezentanci ze szkół Gminy Niemce. Jako jedyni z naszej gminy zostaliśmy zauważeni i otrzymaliśmy wyróżnienie. Należy nadmienić, że w konkursie nie było podziału na kategorie, więc razem oceniano zespoły i solistów. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszego kolejnego sukcesu.