Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
Kadra nauczycielska PDF Drukuj Email

 

 

STUDNIEWSKI MIROSŁAW

DYREKTOR SZKOŁY

NAUCZANY PRZEDMIOT: HISTORIA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

GROMASZEK ALINA

WICEDYREKTOR SZKOŁY

NAUCZANY PRZEDMIOT: BIOLOGIA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

ADAMCZYK HANNA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

BOGUCIŃSKA MAŁGORZATA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

BUGAŁA AGNIESZKA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY III A

CIECHAN AGNIESZKA

PEDAGOG SZKOLNY

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:                                    NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

DENISIUK BOGUMIŁA

NAUCZANY PRZEDMIOT: JĘZYK POLSKI

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

DMOWSKI JACEK

NAUCZANY PRZEDMIOT: WYCHOWANIE FIZYCZNE

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL MIANOWANY

WYCHOWAWCA KLASY IV

DOMOWNIK ANNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
GAWROŃSKA JADWIGA

NAUCZANY PRZEDMIOT: MATEMATYKA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY V

GNYSIŃSKA BARBARA

NAUCZANY PRZEDMIOT: INFORMATYKA, TECHNIKA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY VI

GONTARCZYK KATARZYNA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY IIB

IKWANTY DANUTA

NAUCZANY PRZEDMIOT: RELIGIA, WOS

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY

KATA ALEKSANDRA

PSYCHOLOG

STAŻYSTA

KĄDZIELA BOŻENA

NAUCZANY PRZEDMIOT: FIZYKA, CHEMIA,                              EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY III ag

KICIŃSKA JADWIGA

ZAJĘCIA REWALIDACYNJO-WYCHOWAWCZE

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

KOZACZUK-HNATÓW

JOANNA

NAUCZANY PRZEDMIOT:JĘZYK NIEMIECKI

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY I ag

KOZIEŁ TERESA

NAUCZANY PRZEDMIOT: RELIGIA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

ks. BRZOZOWSKI ROBERT

NAUCZANY PRZEDMIOT: RELIGIA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL MIANOWANY

KUSYK ANNA

BIBLIOTEKARZ

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:                                   NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

MADEJ BEATA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
MAZUREK ARKADIUSZ

NAUCZANY PRZEDMIOT: WYCHOWANIE FIZYCZNE

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL MIANOWANY

OSZWA GRAŻYNA

NAUCZANY PRZEDMIOT: MATEMATYKA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

PŁOŃSKA LILIANA

NAUCZANY PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL MIANOWANY

PSYCHOLOG SZKOLNY

POŹDZIK BEATA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

RARAK MAŁGORZATA

NAUCZANY PRZEDMIOT: PRZYRODA, GEOGRAFIA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY Ii ag

SIEGIEDA MONIKA

NAUCZANY PRZEDMIOT: PRZYRODA,

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY Ii a

STAWECKA MAGDALENA

NAUCZANY PRZEDMIOT: MUZYKA, PLASTYKA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY

WYCHOWAWCA KLASY II bg

SZCZESIAK MAŁGORZATA

NAUCZANY PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY I B

WIECZOREK KATARZYNA

NAUCZANY PRZEDMIOT: JĘZYK POLSKI

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY IV

WÓJTOWICZ GRAŻYNA

LOGOPEDA SZKOLNY

SPECJALNOŚĆ: NEUROLOGOPEDA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WÓJTOWICZ MAGDALENA

NAUCZANY PRZEDMIOT: HISTORIA, WOS

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY III bg

WÓJTOWICZ SYLWIA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WRÓBEL ZOFIA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY III B

ZIELONKA URSZULA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO:

NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

WYCHOWAWCA KLASY I