Dzisiaj jest Środa. 21 lutego 2018. Imieniny obchodzą Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut, Teodor, Wyszeniega.
SUKCES UCZNIÓW GIMNAZJUM W VIII EDYCJI KONKURSU MARYNISTYCZNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 marca 2017 16:46

W dniu 17 marca 2017 roku Zespół Szkół Elektronicznych  był gospodarzem  VIII Edycji Konkursu Marynistycznego. Tego dnia odbyły się przesłuchania uczestników w kategoriach  recytatorskiej i muzycznej, a pasjonaci Marynarki Wojennej i Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej „ Lublin” rozwiązywali specjalistyczny test.

Uczniowie gimnazjum w Ciecierzynie odnieśli ogromny sukces w kategorii muzycznej, recytatorskiej i literackiej. Zespół Madzimuzy otrzymał 1 miejsce za wykonanie piosenek, w kategorii recytatorskiej nie mieliśmy równych: Filip Wieczorek 1 miejsce, Marta Pakaluk 3 miejsce i Oliwia Wolińska wyróżnienie. W kategorii literackiej Aleksandra Studzińska otrzymała wyróżnienie. Relację z konkursu można obejrzeć na stronie Internetowej pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=QdFfqw2vTz0&feature=youtu.be&app=desktop

Gratulujemy sukcesów!

 
ZEBRANIE RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 marca 2017 18:12

 

ZEBRANIE RODZICÓW ODBĘDZIE SIĘ

4.04.2017 ROKU

O GODZINIE 16.30

Zapisz

 
I MIEJSCE W III GMINNYCH PREZENTACJACH TEATRALNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 marca 2017 17:47

23 marca 2017 roku odbyły się w Zespole Szkół w Niemcach III Gminne Prezentacje Teatralne pod honorowym patronatem Pana Wójta Gminy Niemce.

Miały one na celu umożliwienie uczniom podejmowanie aktywnych działań twórczych, promocję talentów dzieci i młodzieży Gminy Niemce oraz prezentację dorobku artystycznego szkolnych zespołów teatralnych ze szkół naszej gminy.  W tym roku zaprezentowano 6 przedstawień.

Zespół Koła Żywego Słowa naszej szkoły pod opieką Grażyny Wójtowicz i Katarzyny Wieczorek, zajął zaszczytne I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Bełżycach.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 25 marca 2017 21:54

Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

zaprasza na

VII GMINNY TURNIEJ KLAS SZÓSTYCH 
O PUCHAR IM. BŁ. BPA W. GORALA - PATRONA
SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CIECIERZYNIE

Turniej odbędzie się dnia 12 maja 2017 roku o godzinie 9.00

 
ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 marca 2017 22:16

Współpracując  ze Zgromadzeniem Ojców Białych z Natalina, nasza szkoła w ramach Szkolnego Koła Caritas podjęła się akcji Adopcja na odległość.
W ramach Tygodnia Edukacji Globalnej o. Marcin Zaguła opowiedział nam o warunkach życia i edukacji  dzieci w Afryce. To wydarzenie sprawiło, że dzieci
i młodzież z naszej szkoły zaangażowała się w pomoc jednemu dziecku- zaadoptowaliśmy dziewczynkę z Afryki.  Będą organizowane różne akcje, z których pieniądze przeznaczymy na jej edukację. Pierwszą naszą akcją było Kolędowanie 6 stycznia 2017r.

Nasza podopieczna nazywa się Ouattara Koroutoum Adżara i  ma 14 lat. Jest sierotą, wychowuje ją babcia. Mieszka na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Ma amputowaną prawą nogę na wysokości uda. Chodzi do szkoły, aby rozwijać się i spełniać swoje marzenia. Babcia nie może jej tego zapewnić kontynuacji nauki, dlatego prosi o pomoc.  Każdy grosz przekazany dla Adżary, to kolejny dzień, w którym może pójść do szkoły, to kolejny dzień radości w jej życiu.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 34