Dzisiaj jest Sobota. 24 marca 2018. Imieniny obchodzą Dzierżysława, Dziersława, Gabor, Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz, Szymon.
WYKAZY PODRĘCZNIKÓW NA NOWY ROK SZKOLNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 czerwca 2014 14:57

 

UWAGA !!!


Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 znajduje się


w zakładce


DOKUMENTY SZKOLNE

 
OBUT W KLASIE TRZECIEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 maja 2014 04:22

20 maja 2014r.  o godzinie 9.00 uczniowie trzeciej klasy szkoły podstawowej ZPO w Ciecierzynie  napisali swój pierwszy ogólnopolski test przygotowany przez Instytut Badań Edukacyjnych. Na rozwiązanie zadań matematycznych  trzecioklasiści mieli godzinę lekcyjną (45 minut). Zadania na sprawdzianie OBUT miały zróżnicowany poziom trudności. Wśród nich znalazły się takie, które zapewniają sukces dzieciom o niższym poziomie wiadomości i umiejętności matematycznych oraz takie, które umożliwiają trzecioklasistom ujawnienie wysokiego poziomu swojej wiedzy w tym zakresie.
Celem Ogólnopolskiego badania umiejętności trzecioklasistów w nowej formule jest wsparcie nauczycieli i dyrektorów w uzyskaniu dodatkowych, rzetelnych, porównywalnych informacji na temat poziomu wiadomości i wybranych umiejętności matematycznych uczniów kończących klasę trzecią – czyli po zakończeniu nauki na I etapie edukacyjnym, a przed rozpoczęciem nauki na II etapie.

Więcej…
 
IV TURNIEJ KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY NIEMCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 maja 2014 07:33

16 maja 2014 roku odbył się w naszej szkole IV Turniej Klas VI Szkół Podstawowych Gminy Niemce o Puchar Im. Bł. Bpa Władysława Gorala – Patrona Szkoły w Ciecierzynie.

Gościliśmy siedem drużyn ze szkół naszej gminy.

Oto wyniki:

I miejsce – drużyna z Ciecierzyna

II miejsce  - drużyna z Niemiec

III miejsce – drużyna z Nasutowa

IV miejsce – drużyny z Dysa i Krasienina

V miejsce – drużyna z Rudki Kozłowieckiej

VI miejsce – drużyna z Jakubowic Konińskich

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy:  Bogumiła Denisiuk

Małgorzata Szczesiak

Jadwiga Gawrońska

Jacek Dmowski

Załączniki
Download this file (Zmagania turniejowe.doc)Zmagania turniejowe.doc104 Kb
Więcej…
 
"MISTRZ MATEMATYKI" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 maja 2014 18:06

9 maja 2014r.  o godzinie 9.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie odbył się II Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki” pod patronatem Wójta Gminy Niemce – pana Krzysztofa Urbasia. W konkursie wzięło  udział 14  uczniów  klas III z siedmiu szkół podstawowych z terenu Gminy Niemce.

Konkurs przebiegł zgodnie z regulaminem. Uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do wiadomości szkolnych, ale wymagające logicznego myślenia. Pracowali wytrwale. Z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Więcej informacji w załączniku. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Więcej…
 
X GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 maja 2014 17:33

7 maja 2014r. w Zespole Szkół w Krasieninie odbył się X Gminny Konkurs Pięknego Czytania uczniów klas III edukacji wczesnoszkolnej. Naszą szkołę reprezentowały  dwie uczennice, wybrane w eliminacjach szkolnych, które odbyły się 14 kwietnia 2014r.: Alicja Pitura oraz Małgorzata Piotrowska.  Zaprezentowały publiczności fragmenty  powieści przygodowych. I miejsce zajęła nasza uczennica Alicja Pitura. Gratulujemy.

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334następnaostatnia»

Strona 32 z 34